[Inne] Blizzard pracuje nad nową grą! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Cilde,
Widziałem na ich stronie tapety z napisem Starcraft II i coś tam dalej [jakiś tytuł]
Dany,
Już nawet czytałem o tym na onecie I oczywiście pomijając Diablo 3, mówi się o Starcrafcie MMo.
Medivh,

Ostatnio na oficjalnej stronie Blizzarda target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">oficjalnej stronie Blizzarda pojawia się teaser, który z każdym dniem jest bogatszy o różne elementy. Spekulacje na ten temat były już różne – a to coś związanego z dodatkiem do WoW'a (Wrath of the Lich King) czy może ze Starcraftem II. Teraz wiadomo, że na swojej imprezie – Worldwide Invitational (WWI), która odbędzie się w Paryżu w dniach 28-29 czerwca, Blizzard ogłosi nową grę. Jeden z pracowników tak powiedział na konferencji prasowej:

Tak więc chcecie, abym to ja ogłosił produkcję nad tą grą tu i teraz, przed jej oficjalnym ogłoszeniem? Bez obrazy, ale tu jest około 300 osób, a tam na naszej imprezie będzie czekało ich około 8000. I wszyscy oni będą chcieli mnie rozerwać na strzępy, gdy ogłoszę grę tutaj, zamiast na Worldwide Invitational. Ale mogę powiedzieć, że ta produkcja będzie naprawdę ekscytująca.

To, że będzie to wielka produkcja, potwierdzają również ogłoszenia o możliwości pracy w Blizzardzie nad Next-Genowym MMO. Cóż, pozostaje czekać nam do WWI...

Wczytywanie...