F8 w gothicu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pretor99,
No szkoda. Niech to będzie przestrogą dla innych jak kończy się używanie kodów w grach.
Ammon,
Muszę się zgodzić z poprzednikiem.
Gdy bohater zostanie zabity, część misji (przeważnie głównych) zostanie uznana za nieudane i - jak zauważyłeś - prowadzenie rozmów znacznie się ogranicza. Na moje oko jest to (niestety) kolejny z bugów najnowszej produkcji PB.
Nie masz wyboru - musisz zacząć grę od nowa lub zacząć od ostatniego "sprawnego" save.
Artistic,
niestety musisz zaczynac gre od nowa... nie ma innej opcji
Pretor99,
Witam. Mam taki pewien problem. Gdy zaczynałem grać w g3 wykonałem parę początkowych misji i dostałem również misję od maga Sebastiana aby odnaleźć wszystkie ogniste puchary magów ognia. Pokręciłem się troche i zaatakowałem bandytów, którzy, o dziwo, mnie zabili. Jako, że nie zapisywałem od długiego czasu postanowiłem użyć F8. Zrobiłem tak, zabiłem bandytów i zapisałem grę. A teraz jak gram nie mogę dostać żadnej ważniejszej misji czyli np. z odnalezieniem artefaktów adanosa, a misję z odnalezieniem pucharów ognia mam nieudaną. I mam dosyć duży problem bo nie mogę np. odkupić od Vaka artefaktu adanosa(jakby co to gram z orkami więc nie chce go zabić). Czy jest jakaś możliwość abym mógł znowu grać normalnie, czy muszę zaczynać grę od nowa, a tego za bardzo mi się nie chce.
Wczytywanie...