.:Imperium Smallville & MANCRPG:. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Arkham,
Ja przybyłem właśnie z Imperium gdzie obecna sytuacja jest pożałowania godna. Ender tymi swoimi wpadkami zabił wszelką radość z gry. Rozdaje kasę i AP więc co za radość z gry? Nie ma do czego dążyć. Ogólne zlewanie władz (Endera) na całe Imperium doprowadza tę grę do ruiny. A wielka szkoda, bo była moją pierwszą grą i zawsze będę miał do niej sentyment


[Dodano po 6 dniach]

Chciałem tylko donieść, że kilka godzin temu zaczęła się nowa era na Imperium, więc jeśli ktoś jednak chciałby zajrzeć i spróbować, to jest to najlepsza możliwa chwila.
Baager,
Teraz to Nikodemus ma 258lvl, ale to tylko dzięki temu że Ender dał mu 299AP. Teraz w Hali jest tak:
Nick: Lvl:

Nikodemus, Skupujący... 258
Gormhall 208
Rievee 204
Tonton Macoute 203
Pekaa Ab Ytern 167
Provenzano 166
Novcio, Ofiara Naduż... 160
Thanatos, Kochający ... 156
Bizare, The Dark Mes... 154
Ashani De Vallpour 144
Majarek,
A poziom miałem wysoki jak na tamte czasy... bodajże 27... w Hali Sław na 10-tym miejscu był woj co miał 31 poziom, więc blisko było
Baager,
Szkoda, wiele fanów dało by za takie konto sporo, tylko dla tej energii. Nie mówię tu o pieniądzach.
Majarek,
No grałem ostatnio troszkę... i na 10 milionów się załapałem... Niestety na energię nie... Ale i tak bym jej nie wykorzystał, bo miałem nie spożytkowanej energii jeszcze 7k Trudno jest wykorzystać cała energię paladynem

Konto skasowałem, bo uznałem, że to nie to co kiedyś, a ja nie mam zbytnio czasu na takie gierki.

No i teksty z imperialnego Basha czytałem
Baager,
Słyszałeś o wpadce Endera?

Ednder chciał "włączyć" czary użytkowe(umagicznianie itp.) i niechcący zabrał wszystkim uzbrojenie. A w zamian dał każdemu 10kk złota a rzemieślnikom 3k energii. Później były spory o tą energie i w końcu reszta graczy dostała 2k energii. W/g mnie Ender nie powinien prowadzić Imperium. Manc nie wchodził na Impa od roku i tylko E. i Yaskol, Władca Ptaszków(nowy bóg) grają.

Kilka fajnych tekstów z Impa:
-[Imperium]
prosze daj mi screena
OMG, jakiś pokemon na GG mnie męczy...
to ja



-[Imperium]
Tall, a ile masz lat?
14, a ty
18...
a ladna jestes>
dziękuję
Majarek,
Hmmm

Jak chcesz to dziadek Majorek może Ci opowiedzieć historyjki Imperialne, AS i Fantagromsów

Kurczę! Wciąż mam sentyment do tego wszystkiego!
Baager,
AŚ zaczyna się rozpadać(plota) a SO już w rozsypce:P

[Dodano po minucie]

A JA&F trzyma się mocno choć nie ma dużej liczby zwolenników.
Majarek,
Ja w tym czasie grałem już dosyć długo w Imperium, a nawet myślałem o zakończeniu
Artykuł napisał mój kolega z klanu Aniołowie Śmierci Omen Sannarin Z którym rywalizowałem o prowadzenie klanu, po rezygnacji dotychczasowej rady klanu Ach... dobre czasy...
Baager,
No zgadza się, a ten artykuł był w CD-Action, z tego magazynu się dowiedziałem o tej grze.
Majarek,

Cytat

Nie jest grą znaną lecz wartą uwagi.


Ojj mylisz się Baager
Imperium jest dobrze znaną grą Świadczy o tym artykuł o tej grze z przed jakiś 2 lat Fakt, że ma teraz tylko bagatela 2k userów o niczym nie świadczy. Powodem tego były problemy z firmą hostującą serwer dedykowany Imperium. Zresztą o tych problemach już Dellas wspominał.

Imperium, starsze od Vallheru i wielu dzisiejszych gigantów. Świetna gra przeglądarkowa. Klasyk dla wielbicieli takich gier...

Ja od tej gry zaczynałem swoją przygodę z tekstówkami (2004 rok).
Świetny klimat, dobrzy gracze, znakomite przygody... i nawet Endera i Manca (głównych twórców) da się polubić ...

Szczerze polecam.
Baager,
Zgadza się, problemów z serwerem nie ma choć 93 dni temu była awaria spowodowana włamaniem na serwer. Teraz serwer jest w 100% sprawny i chroniony.

Strażnica na żetony nie została usuniętą ale i tak nikt nie korzysta z niej.
Dellas Tallamar,
Czyli jak rozumiem okres wielkich perturbacji z serwerem ta gra ma już za sobą

Kiedyś, ale to bardzo dawno grałem w Imperium. Pamiętam moje zdziwienie jak zobaczyłem strażnice na żetony...
Baager,
.:Imperium Smallville & MANCRPG:.(www.i-rpg.org / www.i-rpg.net) to gra tekstowa, bRPG osadzona w świecie fantasy. Nie jest grą znaną lecz wartą uwagi. Zarejestrowanych graczy jest zaledwie ok. 1900. Można rozwijać swoją postać bardzo różnorodnie, m.in. wybiera się klasę(barbarzyńca, paladyn, złodziej, kapłan, czarodziej i wiele innych) rozdaje się punkty AP na umiejętności (siła zwinność itp). Kraina jest rozbudowana i znajduje się niej wiele lokacji. Toczy się walki pvp oraz zabija stworki. Można kuć przedmioty zdobywać reagenty w walkach i używać bardzo dużą liczbę przedmiotów.


Cytat

Za wspaniałą bramą, której widok sprawił, iż Twoje serce poczęło bić dwa razy szybciej, ujrzałeś pierwsze budynki Vackell. Każda kamienica niczym pałac wyrastała nad rzeką marmurowego bruku, zaś ponad ich srebrnymi dachami dostrzec mogłeś kształty budowli z Twoich marzeń. I tak oto strzeliste wieżyczki Gildii Magów w kolorach zlewających się w ten jeden - magiczny, wybijały się ponad wszystkie inne baszty, oraz iglice, tchnęły zaś tą wyszukaną potęgą, której doświadczyć można tylko przebywając wśród czarodziei. Ogromne mury zamku ukazywały inną siłę, moc człowieka, który podporządkowuje sobie świat, aby mógł zaistnieć ład i porządek, moc tych, którzy przelewają krew z mieczem w ręku i pieśnią na ustach. Kolorowe proporce dumnie powiewały ponad dachami domostw, lecz Tobie wydawało się, że wiatr muska je tylko by nie rozzłościć władców tego miasta. Szedłeś oniemiały z wrażenia, ludzie, których mijałeś przypominali obliczem anioły ze świątyni w Twej wiosce - dumni, wyniośli, piękni... Muzyką dla Twoich uszu był gwar i krzyk kupców wszelkich ras, donośny głos kapłanów, delikatne dźwięki minstrelowych lutni, koloryt tego miejsca, wszystko... Pomyślałeś tylko jedno - sen, spełniony sen...


Tego typu opisy są prawie na każdej lokacji, lecz nie zawsze tak długie.

Cytat

Kiedy tak wędrowałeś przez Vackell, zamyśliłeś się nad jego pięknem. Przyglądałeś się budynkom i wyobrażałeś sobie ludzi, którzy układali ogromne głazy. Niektóre budowle szczególnie Ci się podobały i zdecydowałeś się do nich podejść. Dopiero wtedy widać było ich prawdziwe piękno: w przerwach cegieł migotały miliony różnych kolorów, od bieli porównywalnej go tej w Górach Pelori, aż do czerwieni, jaką można spotkać w ogniu piekielnym. Ale ten budynek był inny. Już z daleka zobaczyłeś jego zielone, strzeliste wieże. Nawet nie zauważyłeś, a już pod nim stałeś. Nie zwróciłeś uwagi nawet na to, że jesteś w Skrzydle Ciemności. Cały majestat budynku przesłonił strach. Kiedy podszedłeś pod mury i zobaczyłeś mistrzostwo budowniczego - aż zaparło Ci dech w piersiach. Nie było widać połączeń między cegłami, a od całej powierzchni odbijało się światło niewiadomego pochodzenia, tworząc najrozmaitsze kolory na wrotach, które były lekko zagłębione. Na początku nie zwróciłeś na to uwagi, ale po krótkiej chwili zauważyłeś, że drzwi nie mają klamek. Nie zdążyłeś jednak zastanowić się jak wejdziesz do środka, bo w tej chwili lekko się uchyliły. Zobaczyłeś niską, mocno zbudowaną postać, która spytała sucho: wchodzisz?...
Wczytywanie...