[Bloodmoon] Najlepsze lokacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Lodowiec Mortrag. Wiem, że to koniec kampanii dopiero. Pierścień i Włócznia Hircyna są do zdobycia właśnie tutaj. Poza tym sporo przeciwników, więc będzie co robić.
Inna warta odwiedzin lokacja to Zamek Karstaag. Znajdziecie tam sporo kosztowności i złota.
Lordzio,
Ja ogólnie nie znam się na jaskiniach i kurhanach ale według mnie lokacje jakie powinniśmy zobaczyć to krucza skała (uwielbiam ją...ma taki klimacik i można spotkać ciekawe osoby) a drugie to jezioro (nie pamiętam jak się nazywa ale jest niedaleko Thirsk...jakoś na zachód od Thirsk czy coś takiego) takie całe pokryte lodem z kilkoma (czyt. kilkunastoma) przeręblami i w dodatku te morsacze...ahh chyba znów pogram w bloodmoon'a
Darnith,
Wiem, że wyspa Solstheim jest mała, ale może jest tam jakiś kurhan, jakaś jaskinia, która zapadła Wam w pamięci? Jeśli taka jest, to piszcie jaka.

Na teraz według mnie najlepszy ten Kurhan na północny-wschód na malutkiej wysepce - około 10000 sztuk złota no i ebonowy pancerz.
Wczytywanie...