Klątwa--> zabiłam dowódce strazy, co teraZ? :( - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
Jeżeli zabiłaś kluczową postać i to nie wypełnisz tego zadania, proste.

Lecz nie martw się, do Podziemi pod Klątwą można się dostać poprzez tajne wejście znajdujące się na Wysypisku. Co prawda tą drogą stracisz dosyć dużo przydatnych punktów doświadczenia i kilka przydatnych przedmiotów, jednakże możesz nadal kontynuować przygodę
bobekzaglady,
chodzi ci o tego stacjonującego przy bramie? bo jeśli o niego to wydaje mi się, że nie jest ci on potrzebny do zdobycia klucza. O ile dobrze pamiętam to jedyne w czym mógł pomóc to w aresztowaniu polityków za korupcje. Ale to zadanie można wykonać bez jego udziału. Więc jeśli mówimy o tym samym dowódcy straży to raczej nie jest on do niczego potrzebny.

mój błąd, to zadanie chyba faktycznie można wykonać tylko z jego udziałem. Ale popróbuj różnych opcji dialogowych z politykami, może będzie opcja zabicia któregoś z nich...
Gość_Iluzja*,
Jak w temacie... Zabiłam w Wewnętrznej Klątwie dowódcę straży, związanego z zadaniem od Dallana... Nie mam save z którego mogłabym wrócić do czasu sprzed zabicia... Z tego co pamiętam, to on rzucił się na mnie gdy walczyłam z żołnierzami Hamronium, ratując córkę Briasa. Bez tego nie mogę zdobyć całości Klucza? Co mam zrobić, czy znacie jakieś wyjście?
Wczytywanie...