[Age of Conan: Hyborian Adventures] AoC: HA - polski abonament - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Matthias Circello,
Jakbyś miał takiego kompa jak ja to byś nie miał takich problemów. Mi pozostaje tylko czytać i pisać o tej grze. Takie sado maso lekkie. ;p
Medivh,
Koszmarna wiadomość. Teraz to ja jeszcze kupię tą gierkę i zawalę całe życie prywatne
Strażnik,
Za taką sumę mógłbym spokojnie grać w tą gierkę, więc czekam na szczegóły I do tego te realia Conana... bomba.
Courun Yauntyrr,
Czyli nadal nic nie wiadomo Niższy abonament im więcej graczy - CDP musi uspokoić, że graczy będzie sporo Funcom nie straci na tym.
Taramelion,
"CD Projekt został poproszony o komentarz w tej sprawie, jednak wydawca odmówił potwierdzenia lub zanegowania informacji."
Matthias Circello,

Na łamach serwisu gram.pl target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">gram.pl pojawiły się nieoficjalne informacje na temat wysokości abonamentu za grę Age of Conan: Hyborian Adventures w Polsce.

Ponieważ już jakiś czas temu wiadomo było, że gra zostanie przetłumaczona na nasz język, trwały spekulacje na temat ceny jaką gracze będą musieli płacić za zabawę w świecie Conana. Ostatnie informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez CD Projekt, jednak abonament ma podobno wynosić około 30 zł, zatem o wiele mniej niż musielibyśmy płacić za abonament "światowy"!

Mam nadzieję, że te plotki się potwierdzą. Sądzę, że będzie to bardzo mądry ruch i zachęci do gry jeszcze większą rzeszę graczy.

Wczytywanie...