Upadły paladyn, a Krasomir - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Gabriel Gomes*,
Ten miecz dla antypaladyna jest w twierdzy strażnika, ma go właśnie kapitan githayki na poziomie gdzie maszyna luma
r123x,
Miecz dla Antypaladyna ? Nie ma sprawy, "Przeklęty Grabieżca", to mieczyk idealny dla Antypaladyna, umagicznienie +5.
Może nie ma takich wspaniałych bonusów jak Karsomir, ale przynajmniej ma umagicznienie +5, co pozwala ubić nawet najupierdliwszego Lisza w grze.
Ma go jakiś Kapitan Githyanki, kiedy będzie się na jakimś tam statku, podczas powrotu z czarowięzów, czy jakoś tak.
Ornikiel,
Podsumowując upadły paladyn nie może używać krasomira. Szkoda.

Chciałem raczej przejść 1 i 2 bez modów. Przechodzę go z graczką, która grała tylko trochę w dwójkę więc chciałbym jej pokazać grę na oryginalnej wersji.

Dzięki.
LIRAEL,
Orni z tego co pamiętam to się nie da używać po ściągnięciu krasomira drugi raz, więc raczej bym do końca walczył nim...ale jest podklasa antypaladyna w jakimś modzie i on ma rozpraszania magii za każdym uderzeniem więc się bez Krasomira obejdzie;)
Ornikiel,
Nie mam zainstalowanej dwójki. Nie chce mi się specjalnie instalować gry by to sprawdzić. A prosiłem o pomoc kogoś kto już ma ją na dysku.
Matthias Circello,
A sam nie możesz tego zrobić?
Ornikiel,
A wypuszczałeś go z łapy, bo to też w sumie ważne. Może okazać się, że jak już go miałeś i stałeś się upadły to było dobrze, ale już upadły go do łapy nie weźmie.

Może ktoś kto ma zainstalowana 2 stworzy paladyna, doprowadzi go do upadku zabijając paru wieśniaków i sprawdzi przywołując miecz kodem. Będę bardzo wdzięczny.
Tamc.,
Ja tam pamiętam jak pierwszy raz przechodziłem BG2, to właśnie paladynem.

Wtedy nie rozumiałem jeszcze czemu i zauważyłem to przez przypadek - stał się upadły.

Upadły czy nie, to ciągle paladyn i ja nie miałem z tym problemu, do końca gry używałem Karsomira.

Ornikiel,
Zastanawiam się czy upadły paladyn może używać krasomira. Sprawa w sumie jest ważna, bo paladynka z drużyny koniecznie chce być upadła. Szkoda by jednak rezygnować z najpotężniejszego miecza w grze.
Wczytywanie...