Tricki na doświadczenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LIRAEL,
sorry ale w NWN poziom trudności wcale wysoki nie jest....spokojnie można zacząć do 1 poziomu i jakoś się człowiek nie napoci w porównaniu z np: tacticsem w BG2, a skoro gramy dla przyjemności to grajmy a nie nabijajmy sobie tylko levele:) no chyba , że ktoś lubi:)
Jedi,
Jak zaczynasz od nowa grę postacią na maksymalnym levlu to weź sobie najwyższy poziom trudności i tak łatwo wcale nie będzie.
LIRAEL,
A to nie wystarczy kodu wpisać? a nie kombinować jakoś pod górkę i udając że tak jest uczciwiej?Grać trzeba a nie farmazonić!
Wakie,
Jaka jest przyjemność z gry jeśli w 2 rozdziale macie epicką postać? Nie wiem... może ja jestem jakiś dziwny, ale im trudniejsza gra, tym wiecej przyjemności...
Po prostu możecie porobić duuużo dodatkowych zadań itp...
Atis,
Najprzyjemniejszy: wykonywac wszystkie questy i zabijac wszystkie moby. Tak najdłużej będziemy grac i wyciągniemy największą przyjemnośc z rozgrwki.
zbyl2,
Ale odgrzane

Użytkownik Sta¶o dnia wto, 19 paź 2004 - 21:39 napisał

Najlepszym sposobem na nabicie Exp. jest:

1. Zapisanie postaci.
2. Zrobienie moda z masą potworów.
3. Załadowanie postaci w modzie.
4. Pokonanie ich.
5. Zapisanie postaci.
6. W razie czego powtórzyć kilka razy punkty 4 i 5.
7. Załadowanie postaci do Kampanii.

[post="19625"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A czy nie prościej zrobić jednego gościa i zrobić z nim linijkę konwersacji w której dostajesz 9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 PD Skuteczniejsze, szybsze i zajmuje mniej miejsca na dysku
Arturo323,
musze spróbować z modami
Sta¶o,
Najlepszym sposobem na nabicie Exp. jest:

1. Zapisanie postaci.
2. Zrobienie moda z masą potworów.
3. Załadowanie postaci w modzie.
4. Pokonanie ich.
5. Zapisanie postaci.
6. W razie czego powtórzyć kilka razy punkty 4 i 5.
7. Załadowanie postaci do Kampanii.
Czarny Feniks(c),
Ja zabiłem goblina, a on ciągle stał. Zabiłem go 3 razy
Saturas,
To samo można zrobić np. w Luskanie na placu, bo cały czas wyskakują mocniejsze potwory. A poza tym po co komu trick na exp, skoro każdy rozdział możemy przejść ile razy chcemy tą samą postacią.
Lord_Patos,
To taka mała ciekawostka. Ratując zwierzęta w zoo możemy nabić sobie tyle doświadczenia, ile tylko chcemy.
Po prostu rozmawiamy ze zwierzakiem, że jest już wolny i może udać się do drzewa... I tak w kółko można z nim gadać. Za każdą rozmowę otrzymujemy 19 PD. Niedużo, ale zawsze coś.
Wczytywanie...