liga mistrzów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
wątpię - raczej znowu rozsprzedają skład - ktos odejdzie tak jak to zrobił kosa i kuźba ktoey wrocil. i juz nie ma uche
Milten,
Chyba każdy wie jak to się skończyło. Niestety. Może za rok.
VL,
0:2 dla RM, czekamy na Cud w Madrycie <_<
Qurnik,
wisła wygra , co Wy mówicie , carlos sie nie strzeli bo do piłki nie dobiegnie bo juz Nasze"orly" będą miały piłke
Gość_Blade*,
Hehe, tu nawet nie a o czym mówić. "Pierwszy strzał Carlosa i Majdan do bramki leci razem z piłką, o ile oczywiście zdąży się ruszyć..:P"
Deus,
Wy se nadzieje robicie, heh... Wisła i tak przewali, zakład o stówke?
Ja od dwóch lat przestałem byc patriotą patrząc na wojarze polskich zawodników na arenie światowej <_<
Qurnik,
bedzie dobrze , nie łam sie , 3:2 w krakowie , 2:2 w madrycie
Pavel,
Być może to banalne, ale ja licze na Wisłe. Możliwe, że kolejny raz sie zawiodę jak PRAWIE zawsze, ale cóż w końcu to sam wielki Real.
Qurnik,
bądźmy patriotami - wygra 3:2 wisła a w rewanżu 3:2 real i karniaki i wygra wisła
Deus,
Meczyk chyba 11 sierpnia w środe jest, a co do wyniku Wiślaki dostana w dupsko może z 5:0 :lol: Jestem naprawde ciekawy tego kalectwa... No chyba, że Beckham znowu pokarze swoją "PIĘKNĄ" :lol: klase i będziemy miec szansę.
Qurnik,
za tyg. w środe w krakowie
Qurnik,
w wyborczej pisze ze 10 lub 11 sierpnia
Pavel,
Ja tam mówie ze jak Real bedzie grał tak słabo jak w poprzednim sezonie to Wisła ma szanse.
Adi_PL,
Kiedy Wiślaki będą grali z Realosem Madrytmanem?
Qurnik,
topic mówi sam za siebie - jak myślicie - czy wiślacy sobie poradzom z wielkim realem ?
Wczytywanie...