Wasze postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Beron Heavyhand,
Ja gram na x4 na prywatnym serwerze graveland.pl.
Grałem kilkoma postaciami. Moją pierwszą i główną postacią, to ciemny elf - zabójca. Teraz gram człowiekiem czołgiem (chyba paladyn, ale nie ten z czarną panterką). Na gravelandzie jest jeszcze x666 i to jest dobry sposób, na przetestowanie postaci, zanim zabierzemy się za grę normalną Mają wadzić podobno jeszcze x1. Jak go zrobią, to przesiadam się nań na pewno. Też uważam, że dupa jest grać na servach z dużym ratem. Dodatkowo na tym x1 ma nie być plusów za kasę do broni. Trochę irytujące są walki gdy spotykasz się z nukem i walka trwa trzy sekundy. Te, co trwają trzy minuty mają w sobie to coś
Zapraszam na serwer. Dobry jest i dużo ludzi gra. Niektórzy nawet potrafią klimat stworzyć...
Taramelion,
Teraz przebierałem trochę w serwerach. bo Gold mnie wkurzył, a że chciałem zobaczyć Kamaela to wybrałem Paradise.
Z drugiej strony chciałbym zostać na dłużej na normalnym serwie. Dobry sprzęt ma Azure? Nie ma za dużo lagów? I powiedz... bo moja największa bolączka donaci są..
Dany,
Ja nie gram bardzo dużo, dlatego wolno zbieram na sprzęt. A gram aktualnie na AzureL2, kiedyś SupremeL2.
Taramelion,
Gdzie grasz?
Kiedyś grałem na niskich rate'ach teraz chyba nie znalazłbym czasu na to.
Dany,
Mnie bawią właśnie jedynie niskie raty, bo wtedy jest prawdziwa gra. Trzeba się trochę namęczyć, by coś zdobyć.
A nick mam niebieski, bo głosuje wiele osób. W końcu jestem buffem. No i dorobiłem się tallumka za 90kk.
Taramelion,
Nie mam czasu na taką zabawę...

Dany... niebieski nick?

[Dodano po 43 sekundach]

Kto na Ciebie głosował? ;D
Dany,
I ciebie to bawi? Dla mnie raty x15 są bez sensu. Aktualnie gram na x5, wcześniej grałem na x4. A postać mam taką:

Taramelion,
Paradise, dwa serwerki, ja dla testu gram teraz x250, potem przechodzę na x50. Taki mam plan.
Dany,
Nie grałem wyżej niż C5, więc nie kojarzę.
Na jakich ratach grasz?
Taramelion,
No dobra, kto zgadnie co to jest?
Wczytywanie...