Najlepsza profesja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

autostopowicz70,
Przeciez wszystko zalezy od naszego stylu gry, czy wolimy walic mieczem czy czarami, walczyc otwarcie czy skrycie...
Teraz gram kims takim:
Rasa - Elf Wysokiego Rodu
Klasa - Inkwizytor
Znak - Dama (ktora faktycznie jest najlepsza dla kazdej postaci)

I gra mi sie bardzo przyjemnie
NekStom,
Rasa-Cesarski

Klasa-Skrytobójca

Znak Zodiaku-Cień

Łatwo mogłem przekonywać ludzi
Fodro,
Rasa: Leśny Elf
Klasa: Własna
Znak Zodiaku: Dama

Lubie sobie postrzelać z łuku w tej grze. Daleki zasięg w tej grze (widoczność) pozwala na piękny strzał. Coś fantastycznego
Sosna,
Rasa - Redgard
Klasa - Własna (skradanie, ostrza, ciężki pancerz,płatnerz, alchemia, atletyka, akrobatyka) droga walki, siła i wytrzymałość.
Znak zodiaku - Wojownik

Gram takim systemem i jest bardzo dobrze, choć patrząc z perspektywy czasu, zamiast skradania lub akrobatyki lepiej postawić na blok, ale sporo tu zależy od Twojego stylu grania.
Bhaal998,
Ja uważam, że najlepiej wybrać znak zodiaku - Wieża, bo można otwierać zamki do 50, może później nieprzydatne, ale na początku jest fajnie. Ja zawsze wybierałem norda z długim mieczem - strasznie łatwo się przechodziło.
Kresselack,
Dark Knight, dzięki, że się tym z nami podzieliłeś, ale temat jest chyba jasny

Ja widzę, że się jeszcze nie wypowiedziałem. Zawsze lubiłem grywać czymś klimatycznym. Zrobiłem sobie klasę "Zwiadowca": Siła Woli, Zwinność; Celność, Zniszczenie, Mistycyzm, Alchemia, Akrobatyka; Zabezpieczenia, Skradanie, Iluzja, Retoryka, Bez zbroi. Znak zazwyczaj wybieram Atronacha, aczkolwiek Cień też jest fajny (choć później bezużyteczny). Rasa? Nord albo Dunmer, innych nie lubię.
Fodro,
Łatwo się gra Redgarem z Chrymazerem i do tego cężkie pancerze. Mi się też łatwo gra Cesarskim na obuchowe bronie i ciężki pancerz. Nawet łatwiej niż Redgarem
^ZORG,
Jasne
^ZORG,
Najlepiej nordem z toporem albo murzynem z mieczem 2ręcznym
Najlepszy znak zodiaku dla każdej postaci to dama:]
Arven,
A gdybym grał magiem - to w co dokładnie zainwestować? Jaki znak zodiaku wybrać?
fifti,
Breton, Mag bitewny, złodziej
seba57,
Rasa - Redguard
Klasa - Własna (skradanie,ostrza,blok,lekki pancerz,zabezpieczenia,płatnerz, celność) droga walki, siła i szybkość
Znak zodiaku - Wojownik
Arven,
Jaką profesją gra się łatwo i przyjemnie? Proszę o takie informacje jak rasa, klasa, znak zodiaku, umiejętności, atrybuty itp. Kiedyś, jak robiłem własną postać, a że jestem początkujący to jakoś średnio mi szło. Proszę o porady
Wczytywanie...