Gry bajkowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Theoden,
Ciekawe czy będzie gra Shrek Trzeci? No oczywiście że będzie! Ale jak zwykle słaba! Film jest fajny, no to dlaczego robią tak słabiutkie gry? Mogą się postarać o lepszą grafikę lub długość gry. Kupowanie gier z serii Shreka to tylko strata pieniędzy. Producenci bazują na tym: film jest fajny to gra tęż będzie fajna. I dlatego małe łatwowierne dzieci powiedzą: mamo, kupi mi sleka! No i co rodzice mają zrobić, jak nie kupić tej gry swoim dzieciom? No i mogli się zatroszczyć się o to żeby była tańsza.
Medivh,
Herkules wymiatał Od razu przypomina mi się plansza z Meduzą... Ech... To były czasy O ile dobrze pamiętam, to Lion King była jedną z pierwszych gier na PieCa, w którą grałem. Później była ciągle popularna na informatyce w podstawówce.

Jeżeli chodzi o anime - Mugen i kropka Na tym straciłem sporo życia W Pokemony raz grałem na emulatorze Game Boya (to chyba była wersja Red). Uzbierałem sporo stworków, przeszedłem całą fabułę... Ewolucji typu Pokemon Silver czy Gold już się nie tykałem

A pamięta ktoś mod do Quake 3? Bit for Power? Przy tym to dopiero się zagrywałem na multi Harry mnie nie wciągnął - podobnie jak książki i filmy.

Oprócz tego były chyba jeszcze Potwory i S-ka (nie podobały mi się) i kilka części Spider-Mana (kto by je spamiętał).
Ranger,
Herkules, Toy Story. Przypominają mi się czasy kiedy miałem 333 mhz Lion King - i nagle przypomniał mi się mój DOS
Viroth,
Ja tam w pokemony i dragon ball kiedyś grałem i nawet fajne.
Cielson,
ja w simpsonow grałem na gameboya i w Myszkę Miki, taką skwaszoną platformówkę na pleja, jeszcze w Harrego 1 ale wytrzymałem tylko jedną plansze. Fachowy był także spider man i batman na game boya...Ale to wszystko nie trzyma poziomu, ja osobiście czekam na jakąś wyżywkę z rumcajsem oraz na Muminki 3: cave of the Buka...
Yale'mallis,
Dragon Ball to fajna bardzo fajna bijatyka była. Poza tym jak byłem młodszy grałem w kilka gier Disneya (Toy Story, Hercules). Mimo fatalnej grafiki niezłe zręcznościówki to były. Pokemony mi się nie spodobały, choć próbowałem w nie grać.
Qurnik,
cieszę się LA , że mnie popierasz a co do gier bajkowych - są lipne bo kto je kupi ? nie znające się jeszcze na grach dzieci , choc syn mojego znajomego , syn lat4 nie gra w gry bajkowe tylko rajdówy , wyścigówy i co tam se wymyśli , tylko nie mordobicia i strzelaniny <_<
Lord Andre,
zgadzam sie z kurnikiem
Qurnik,
e tam , dragon ball rządzi , pokemony mogą byc , a wlasciwie mogly , u mnie w szkole lubi je tylko 1 5klasista , a mamy przedszkole , podstawówe , gim. i lice
Pavel,
Gry bajkowe hm grałem w Herkulesa, jeszcze mam Shreka jeśli można to zaliczyć do bajek
Finkregh,
Och, ja przycinałem w gameboy'a w pokemony ostro, mam je wszystkie 251 I powiem że mi się jeszcze nie znudziły. No i oczywiście mój brat niedźwiedź, też był spoko. Nie ma scen brutalnych
Qurnik,
a ja nie lubie , ale dragon ball lubilem , ale mi sie znudzil <_< jak to dawno bylo <_<
Lord_Patos,
Vampire daj spokój.....nie mów że jesteś za duży na to.
Mnie się to podoba bo niektóre są ciekawe inne humorystyczne a przy niektórych można się dobrze bawić.
Dragon Ball też mi się podoba albo jeszcze stary Alladin.
Lord Andre,
ja też już dawno ale ostatnio no game boyu w poki ostro przycinałem :blink:
Pavel,
A ja grałem w pokemony i w dragon balla, ale to dawno a teraz to nie gram jż w takie gry
VL,
Nigdy nie gram w takie gry Ale to chyba oczwyiste. Nie znaszę takich gier. Co prawda widzę je, lecz najchętniej poszedł bym się zabic, tym razem na dobre
Lord Andre,
czemu ja gierki z pokami nawet lubie kilka godzin zabawy
Deus,
Pokemon!!! Czy już wszystkie masz? Czy już wszystkie masz... Hehehe to jest gierka! Ale szybko się nudzi, szczególnie na Gameboya Osobiście nienawidze Pokemonów
Lord Andre,
mój brat niedżwiedż to super gierka i bez krwi grałem u kumpla
Lord_Patos,
Co sądzicie o grach zrobionych na podstawie bajek ?? Np. Hercules ??
Shrek , potwory i spółka i mnóstwo innych.
Mi się niektóre podobają a zwłaszcza Hercules na Playa ale na kompa też jest.
Wczytywanie...