[Fable 2] Fable 2 pod choinkę - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
No, ale bez przesady będzie broń palna, ale zapewne w postaci jakiś wczesnych muszkietów - ani to szybkostrzelne ani celne. Raczej będzie to broń w ramach ciekawostki, niż broni masowej zagłady. Poza tym zapewne mało kto będzie posiadał takie cacka (znając życie będzie to cholerne drogie), a i tak skuteczniej będzie się ciachało mieczem. To nie Arcanum...

Cytat

ale w bajkach raczej nie ma broni palnej...


Raczej jest
Atis,
Tu się raczej zgodzę z Dabu. Niby akcja dzieję się 500 (a może to był 2000...?) lat w przód... ale w bajkach raczej nie ma broni palnej...
Luyanki Werpolterop,
A mi to nie przeszkadza, może być nawet karabin maszynowy i tak w niego zagram.
Dabu,
Jedyne o co się martwię to o czas akcji... Nie podoba mi się wizja broni palnej w fantasy. Mam jednak nadzieję, że zrobią z tego coś dobrego.
Luyanki Werpolterop,
Pierwsza część była według mnie bardzo dobra choć krótka, a dwójka na pewno wyjdzie na PC i będzie fenomenalna, jak poprzednik.
Majarek,
No więc zmienię to na mam nadzieję
Tokar,
Spokojnie wyjdzie Pewnie z dużym poślizgiem jak to miało miejsce z Mass Effect, Jade Empire czy z... pierwszą częścią Fable, ale na pewno będzie miała premierę na PC

Cytat

2. Wątpię... i się cieszę, bo nie przekonywała mnie nigdy ta gra, ani jej poprzedniczka.


Na jakiej zasadzie wątpisz ? Pierwsza cześć Fable została przyjęta przez media, jak i przez graczy bardzo entuzjastycznie, a i wyniki sprzedaży zdaje się były niezgorsze. Więc czemu by mieli rezygnować z tego rynku i pieniędzy jaki on oferuje ? To by był jak strzał w stopę. Poza tym nigdzie nie widziałem by Peter powiedział, że gra nigdy nie wyjdzie na PC (wręcz przeciwnie powiedział, że kocha tą platformę), więc...
Majarek,
2. Wątpię... i się cieszę, bo nie przekonywała mnie nigdy ta gra, ani jej poprzedniczka.
Dabu,
1. I tak wyjdzie później.
2. I tak będzie na PC.
Majarek,

Jak doniósł jeden z twórców Fable 2 – Peter Molyneux, produkcja studia Lionhead będzie miała swoją premierę dopiero na tegoroczne grudniowe święta, a nie według poprzednio przewidywanej jesieni. Gwoli przypomnienia, ten cRPG przeznaczony jest tylko i wyłącznie na platformy XBOX360.

Wczytywanie...