[Age of Conan: Hyborian Adventures] AoC w liczbach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
Jak u nas sa podobne numery z Tibią, to pewnie i AoC zbierze swoje żniwo xD
Medivh,
AoC na razie w Azji nie wprowadzają, to myślę, że żadnych zgonów z przemęczenia nie zaliczymy Ale znajdą się tacy, którzy będą cały czas online
Majarek,
250h to tylko 10 dni i 10 godzin non stop online xD
Medivh,
Heh, ale to dla normalnego gracza. Ja czekam na świrów, którzy wyrobią się w tydzień
Majarek,
Dodatkowe liczby do newsa

Aby osiągnąć maksymalny poziom (80), będzie potrzeba pi razy drzwi 250 godzin grania.
Nazin,
Osobiście wydaje mi się że jest małe przekłamanie w informacji prasowej podanej przez Funcom. Piszą że milion osób zapisało się do bety, ale raczej powinno być milion chciało się zapisać do bety, gdyż beta nie była otwarta
Strażnik,
Kurcze, kusi mnie ta gierka, naprawdę mnie kusi...
Medivh,

Twórcy gry Age of Conan: Hyborian Adventures postanowili zasypać nas dzisiaj liczbami. Zgodnie z tym co mówią:

  • Oficjalna strona AoC odnotowała w tym roku ponad 5 milionów unikalnych odwiedzin z około 200 państw. Tylko w zeszłym tygodniu na stronie zanotowano 725.000 unikalnych odwiedzin.
  • Ponad milion osób zapisało się do betatestów gry. Morten Larssen, wiceprezes działu Sprzedaży i Marketingu w Funcomie, twierdzi, że liczba ta jest być może najwyższą w historii gatunku.
  • Ponad 800.000 graczy zapisało się do newslettera AoC.
  • Ciągle rośnie liczba forumowiczów oraz postów na oficjalnym forum. W zeszłym tygodniu zanotowano ok. 115.000 nowych postów.
  • W serwisie GameSpot.com AoC w ostatnim miesiącu był na pierwszym miejscu gier, o których najchętniej czytają użytkownicy tego serwisu.
  • W serwisie MMORPG.com AoC znajdował się na pierwszym miejscu na liście najbardziej popularnych MMO.
  • AoC znajdował się na ponad 20 okładkach poświęconych grom.

Gra ukaże się w Polsce 23 maja 2008 roku. Czekamy!

Wczytywanie...