Kradzież - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Diego de Gallin,
Gatki mają ten plus że są lekkie i zawsze można je mieć na sobie i nie trzeba wkładać co chwila ani nie zapomni się ich nigdzie.
Favar,
Rang, to jeszcze nic. Ja zakląłem jakiś potężny przedmiot (nie pamiętam jaki) że w promieniu 50 stóp otwierały się wszystkie zamki
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rangramil dnia czw, 29 maj 2008 - 02:19 napisał

Ja na otwieranie zamków mam własną metodę. Tak zakląłem spodnie, żeby dawały moc otwarcia 100 punktów. Innymi słowy, nic sie nie oprze. O tak, moje Magiczne gatki otwarcia to naprawdę przydatna rzecz. I poręczniejsza od paczki zużywających się wytrychów.

Ja zrobiłem dokładnie tak samo. Zaklęta koszula nazwana "Otwieracz", otworzy wszystko na 100 lvl. Ładunek na 10 użyć, bajeczka.

Rangramil,
Ja na otwieranie zamków mam własną metodę. Tak zakląłem spodnie, żeby dawały moc otwarcia 100 punktów. Innymi słowy, nic sie nie oprze. O tak, moje Magiczne gatki otwarcia to naprawdę przydatna rzecz. I poręczniejsza od paczki zużywających się wytrychów.
Lionel,
Dzięki za pomoc
Diego de Gallin,
Dobrym sposobem na trenowanie otwierania jet kupienie czaru zamknięci i otwieranie tego wytrychem.
No trochę odbiegłem od tematu, ale to w dobrej sprawie .
Darnith,
Albo się ucz umiejętności otwierania zamków, bo z 20 wiele nie zrobisz.
Pyjak,
Hahaha Tamc to było bardzo zmysłowe ;p Trafić w dziurkę zapomniałeś dodać;p

Ale ma rację, no i zależy ile masz um. włamywania się i od poziomu zabezpieczonej skrzyni ;p W razie czego kup zwój co otwiera zamki na 50 poziomie ;]
Tamc.,
Hm, w ogóle dałeś ten wytrych "jako broń"?

Dajesz tak, wyciągasz go, niczym miecz, łuk czy czym tam walczysz.

Podchodzisz do skrzynki i "atakujesz ją" ~~

Próbowałeś tak?
Lionel,
Znów mam problem. Jestem kompletnym laikiem.
Nie wiem jak otworzyć skrzynkę zabezpieczoną zamkiem.

Mam wytrych i sondę, umiejętności zabezpieczania 20 i klikam na tę skrzynię i nic. Może ktoś pomóc?
Wczytywanie...