Potężny Atak? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tukan,
Niestety Młot Bojowy - o nim mowa. Do tego to nie jedyna broń, która nie działa w ten sposób; np. Sejmitar. Ogólnie rzecz biorąc część broni o wielkości "średniej" nie działa. Nie wiem co oni
(twórcy) wymyślili/nie dopatrzyli/skopali, ale dzisiaj rano mnie krew zalała - no bo niby dlaczego Długi miecz ma obrażenia zwiększone po potężnym ataku, a np. sejmitar nie?! Cóż może to wynika z tego, że jesteśmy Polakami i patche mamy zawsze ostatni, albo przedostatni. Kiedyś kiedy internet był mniej powszechny robienie takich błędów było niedopuszczalne, bo nie istniały patche, które sobie można było od tak ściągnąć z internetu...
Shiver,
Na pewno mówisz o młocie bojowym? A może o lekkim?
Przyznam się że nie odkryłem tego bug'a gdyż młota nie używałem, ale jeśli taki wałek zrobili to rzeczywiście szkoda. Potężny atak i broń trzymana oburącz to wybuchowa kombinacja. [ OT próbowaliście może tej sztuczki z kosą grając mistrzem broni? Siły ile sie da + specjalizacja w broni na maksa + potężny atak + dobra kosa = krytyki nawet za 250 obrażeń! ]
Tukan,
Czy ktoś mi wyjaśni co Obsidian ostatnio *******. Dlaczego po zainstalowaniu maski zdrajcy Młot Bojowy nie ma zwiększonych obrażeń przy włączonym Potężnym ataku, a Długi miecz tak? Bo Młot trzyma się bez tarczy w jednej ręce, a długi miecz w dwóch? Bug czy oni to wycofali?
Wczytywanie...