Gdzie znaleźć to i owo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Fodro,
A no jest tu kilka przydatnych rzeczy. Jak zawsze ratujesz moje życie. Pozdro
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SIEPACZ dnia pon, 25 sie 2008 - 21:54 napisał

Jest coś co mnie denerwuje. Mianowicie kilka przedmiotów. Na przykład;
Berło promienności, serce potępieńca(czy jakoś tak), oko tyra
Nie wiem co można z nimi zrobić nie mają żadnego zastosowania czy co?
No i jeszcze cięciwa gonda to w jakim łuku można to założyc?

Może to Ci pomoże? Poszukaj sobie - co do czego pasuje. ;>

http://www.crpg.unreal-fantasy.pl/artefakty-212,a.html

;>
Fodro,
Jest coś co mnie denerwuje. Mianowicie kilka przedmiotów. Na przykład;
Berło promienności, serce potępieńca(czy jakoś tak), oko tyra
Nie wiem co można z nimi zrobić nie mają żadnego zastosowania czy co?
No i jeszcze cięciwa gonda to w jakim łuku można to założyc?









Chcesz Tamc. Moją duszę? powiedz jak mogę Ci ją oddać
Kresselack,
W dwójce mogą Ci go zrobić tylko uczniowie w kuli sfer - zobacz tutaj
Fodro,
A czy w dwójce BG jak i w jedynce mogę znaleść pierscień czarów?

I co i co nikt nie wie
Tamc.,
Ha !

Jest w Głębokich Piwnicach.

Cytat

Do Głębokich Piwnic możemy się dostać przez kanały lub przez gospodę "Spłoniona Syrena".


re re kum kum, re re kum kum, re re kum kum benc.

Fodro,
Dzieki ziom. Szalejesz jak zawsze dobrze jest. Dawno nie grałem w jedynke więc możesz mi powiedzieć gdzie jest Quenash?
Tamc.,
Trzymaj bejbe!

Miejsce, gdzie znajdziesz owy, tak wspaniały płaszcz: Wrota Baldura. Quenash w Głębokich piwnicach. Można ją okraść lub pójść do Degrodela w północno zachodniej dzielnicy. Da nam on kilka zwojów zamiany kamienia w ciało. Należy udać się do rezydencji Feloniusa Gista i użyć czarów na skamieniałych postaciach. Możemy nakłonić Vaila, aby oddał nam ten płaszcz. Skieruje nas do Quenash, której musimy powiedzieć, że Vail zgodził się oddać nam płaszcz.

Je, je, bum.

Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia pią, 30 maj 2008 - 14:57 napisał

Oczywiście. Liczą się statystki, które po użyciu woluminów są naprawdę ładne.

Taa, niewiele przedmiotów z BG1 będzie się używać w BG2.

Jeśli o mnie chodzi to najlepszą rzeczą z Jedynki, którą w zasadzie noszę przez całą Dwójkę jest Płaszcz Baldurana.

Fajnyyy.



Co?? Gdzie?? jak?? Próbowałem go zdobyć ale nie wiedziałem jak. Gdzie jest hm??
Hiperon,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SIEPACZ dnia pią, 23 maj 2008 - 00:36 napisał

No nawet dobry pomysł ale nie pisze tam (jeżeli chodzi o niektóre przedmioty) gdzie mozna je znaleść tylko trzeba sie naszukać zeby tą osobe lub lokację odnaleść

Owszem, są przedmioty które trudno znaleźć, ale to o co pytałeś... Hmmm...
Teraz moja kolej! >>klik<<
Jesteśmy na forum gameexe. Chyba. A na stronie gameexe... no ten drugi przedmiot do wykucia Tam masz wszystko napisane. Warto tam zaglądnąć, naprawdę kopalnia wiedzy.
Fodro,
No nawet dobry pomysł ale nie pisze tam (jeżeli chodzi o niektóre przedmioty) gdzie mozna je znaleść tylko trzeba sie naszukać zeby tą osobe lub lokację odnaleść
Tamc.,
Corun, może warto skopiować to, co podałeś w tym linku, te wszystkie przedmioty i dać to w jednym, przypiętym temacie?

hm?
Fodro,
A co mona zrobić z sercami demonów. Z sercami które znalazłem w twierdzy strażnika. Od dwóch demonów mam serca ale nie wiem co z nimi zrobić.
Courun Yauntyrr,
Teraz zaszpanuję => klik

Powinno pomóc.
Fodro,
Dzięki za pomoc. Udalo mi się dojsc do głownego Bossa ale jak zabiłem go i poszłem o tym powiedziec strażnikom Helma to pojawia sie błąd i nie mogę ukończyć zadania. Ale lipnie
Ale dzieki jeszcze raz. A gdzie mogę znalesc:
- pas lodowego olbrzyma
- rękawice ogra
Courun Yauntyrr,
Nie niech mi będzie, bo nie ja dostanę potem po uszach

Wpierw jest Aesgareth. Najlepiej zacznij podróż od początku, od komnaty z różą kierunków (III poziom Twierdzy).
Dalej zaczynasz według wzoru, gdzie N - północ, S - południe itd.

2x wschód, 4x południe, zachód, 3 x północ.

Co do tego od hazardu - jest na końcu podanej wyżej trasy, czyli trzeci raz wybierasz północ. Potem pozostaje portal za demonem i jesteś na kolejnym poziomie.
Dalej odsyłam do solucji w internecie, bo dużo by pisać a sensu nie ma. Co Demagorgona - na V poziomie są pieczęcie - po ich otwarciu możesz zejść i zająć się głównym złym.
Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia pon, 19 maj 2008 - 11:32 napisał

Nie wiem, czy piszesz zza granicy, ale mamy na forum słownik - "Kliknij by sprawdzić pisownię" - korzystaj proszę z niego.

Jeżeli chodziło ci o to żebym pisał polskie znaki to niech ci już będzie. No a przy okazji. Jak dostać się do "Uwięzionego" i do tego Aesgareth?? Wiem że trzeba jakoś dojść do Aesgaretha przez teleporty ale do tego "uwięzionego" to nie mam pojęcia jak. I do Kapitana Gihytaki (czy jako tak) też nie mogę się dostać i lipa
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik SIEPACZ dnia czw, 15 maj 2008 - 21:52 napisał

Dzieki no to lecimy dalej

W twierdzy straznika znajduje 2 kamienie straznicze. Jeden zielony z wizerunkiem golema drugi niebieski z napisami. Co z nimi zrobic?

Na 1 poziomie ? Nie pamiętam dokładnie, ale chyba nie są potrzebne. Lepiej jednak je weź.

Cytat

I jeszcze jedno. W twierdzy znalazlem berło promiennosci i 2 kamienie do niego. Ale nie moge znalesc trzeciego. A jezeli nawet znajde to gdzie mozna to berło zlozyc?

Ostatni, trzeci klejnot ma kambion Aesgareth od hazardu. Można w tej grze wygrać od niego klejnot albo z nim walczyć o niego (trudna walka). Jak będziesz miał wszystkie to berło samo się złoży.

Cytat

I denerwuja mnie te teleporty bo ciagle sie w nich gubie moze mi ktos z nimi pomoc? Dzieki z gory

To strefy dzikiej lub martwej magii. Trzeba osłaniać maga i pilnować go, bo może nagle zjeść nam osłony.

Nie wiem, czy piszesz zza granicy, ale mamy na forum słownik - "Kliknij by sprawdzić pisownię" - korzystaj proszę z niego.
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik LIRAEL dnia nie, 18 maj 2008 - 19:40 napisał

aaa i najpierw go okradnij będziesz miał 2 pierścionki

Toć to podstawa.
LIRAEL,
Lepiej idź do niego jak ulepszysz wekiere zniszczeń ilitem i jak będziesz miał zwój "ochrona przed nieumarłymi" wtedy ta potyczka jest luzacka...:)aaa i najpierw go okradnij będziesz miał 2 pierścionki
Wczytywanie...