Bronie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kubiq,
Grając w KOTOR nie wyobrażałem sobie używanie innych broni niż mieczy świetlnych. Jak się wciskało przycisk tyldy `, to postać sobie kręciła nimi młynki. I ten odgłos miecza... Najlepsza gra ever. Miałem doła tydzien, jak ją skończyłem.
timi,
granat robi niezłą zamieć
saelbeth,
2 miecze świetlne czerwony i niebieski jak tzreba granat
Krix,
W kotorze tylko miecze świetlne, i zawsze 2. W serii jedi knighta poza mieczykiem i mocami uwielbiałem kusze wookich w drugim trybie, diabelnie celna i w miarę szybkostrzelna.
Raphagorn,
Miecze świetlne są of kors najsilniejsze, ale najbardziej spodobał mi się pomysł wibroostrzy. Miecz z silniczkiem, który zmniejsza drgania, przez co zwiększa celność ciosu? Ciekawe...
Kafi,
Ja to dwa miecze świetlne lub granatnik
Simon,
Tylko Miecz(e), no ... czasami przydadzą się granaty
Asgeroth,
jak najbardzaiej miecz... a najlepiuej po jednym do kazdej reki... to sie nazywa zabawa dopiero
Dany,
Ja w KOTORZE używałem podwójnych mieczy świetlnych, a w J:A mieczy, stuffa lub czasem takiej ciężkiej energetycznej. Pomagała na roboty.
Miecze świetlne jednak królują!
Saturas,
le wiecie to jest dział o kotorze więc czemu zmieniamy ogólny temat działu

Co do JK OII
to lubiłem miecze świetlne i bazookę.

A co do kotora to lubiłem ta miecze świetlne oraz z broni palnej karabin snajperski sitchów. Tak jak w JK snajperka była zabujcza.
Qurnik,
z outkastu to ta wielka giwery na pół ekranu o ile pamietam , a ja miecz i NIC wiecej
Gość_Guest*,
Moja ulubiona broń to oczywiście moc jedi ponieważ jest uniwersalna
HE HE HE HE!!
Saturas,
W KOTORZE najbardziej lubie używać 2 miecze świetlne albo karabin snajperski sithów
Gość_Gamec*,
MIECZ MIECZ MIECZ!! raz uzywalem granatow
rafi,
Ja lubie jedynie granatnika.A tak to miecz,miecz.miecz.
Lord_Patos,
Jaka broń ze SW : JA i Outkasc Wam się podoba ??
Ja lubię jeszcze granatnika , laserowe działo i hmmmm nie pamiętam jak to się nazywa ale taka armatka co miota kule energetyczne co się później rozpryskują..........................
Wczytywanie...