Zdjęcia moje wszelakie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
Ten 22 najbardziej przypadł mi do gustu, inne też nie są złe (np. ten mur chiński), ale ten 22 najbardziej barwny
Sodalis,
Zostawili do skruszenia, a może mają jakieś drapieżne ptaki na wolności. A tak naprawdę to oni chyba mają taki sposób chowania kotów
PaniBogHalina,
Ładne.

Dlaczego ten kot (?) siedzi w klatce, która jest zawieszona na jakichś cienkich badylach (?)...?
Sodalis,
Czy mi się wydaje czy 22 było obcięte? Wgrałem drugi raz i teraz wygląda dobrze.

Up: Wybacz, że zwątpiłem w ogólny poziom inteligencji .
Ketmia,
20 niezłe 22 może być tzn na ogół dobre zdjęcia ale te dwa mi się jedynie podobają.
Można się domyślać że w Chinach nie rób z nas wszystkich kretynów;)
Chyba zero pytań.
Sodalis,
Dodałem następną porcję, 19 - 25. Wszystkie zrobione w Chinach. Pytania?
Yarpen Gottzorn,
Aaaaha! Na zdjęciu 18 widzę napis "argonautes", ha! Jestem zdolny;P
Sodalis,
Zatem dodałem kolejne 17 i 18. oba ze słonecznych wakacji. niedługo pewnie ukażą się zdjęcia obecnej szarugi
Sosna,
Jak dla mnie 2 i 14 zdjęcie wydają się najbardziej profesjonalne, to 1 całkiem ciekawe.
4 a w szczególności 5 są dla mnie trochę za ciemne. Ogólnie fajne robisz zdjęcia, życzę powodzenia i dalszych sukcesów
Sodalis,
Dodałem parę luźniejszych z obecnej wyprawy skała z której zaraz skoczy mój kolega miała 14 metrów... tym razem mu się udało ja sobie stoję na półce skalnej 10 metrów niżej i podziwiam zatokę w której cumujemy
Eni,
Lubię zdjęcia w tonacji czarno-białej, ale jak ich za dużo, to wcale nie wydają się takie ciekawe. Są miejsca, do których taka właśnie kolorystyka pasuje, do innych jest dodawana na siłę, co psuje efekt. A szkoda.

1. Dużo bardziej by mi się podobało, gdybyś więcej ujął opony. A tak to na początku człowiek musi się przyjrzeć i domyślać co to jest.
2. Mimo, że troszkę niewyraźne, to bardzo mi się podoba. Szczególnie środek tego tulipana.
3. Zdjęcie by było cacy, gdyby nie ucięte drzewo. Pamiętaj, by tego na przyszłość nie robić, bo to psuje cały efekt.
4. Nie podoba mi się. Wydaje się być takie na siłę.
5. To natomiast jest niezłe, ciekawa atmosfera.
6. <3
7. Jest ładne, ale bez żadnych rewelacji.
8. ???
9. No fajnie. Drzewo. Lepiej by to wyglądało, gdybyś poszukał takiego miejsca, w którym nie stoją obok żadne inne drzewa. Albo przyciąć w jakimś programie boki zdjęcia.
10. W takich zdjęciach dobre jest mocne zbliżenie. Czasem nawet przesadne.
11. i 12. Nie mam nic do zarzucenia, są piękne.
13. Nie porywa.
14. Może być.
^ZORG,
Ostatnie jest bardzo ładne.
DekardKein,
Bardzo... oryginalne i ciekawe zarazem.

Mam tylko zastrzeżenia do 4....
Sodalis,
A dorzuciłem dwa nowe z Grecji te (13,14) akurat są z wizyty na Spinalondze, wysepki-twierdzy u wybrzeży Krety.
^ZORG,
Mi się podobają 3 i 7.
Randal Vassir,
Zresztą w B&W bardzo ładnie widać zarysowania etc. Zdjęcia mi się bardzo podobają Szkoda, że w tym 3 drzewo jest ucięte...
Sodalis,
Bo ciężkie są . Czarno-białe zdjęcie jest po prostu proste. A prostota to jedna z najpiękniejszych rzeczy.
Ekhtelion,
Co jest takiego fajnego w czarno-białych zdjęciach? I dlaczego one takie małe?!
Desdeamona,
Eno, jaki tam ze mnie mistrz

12 i 13 mnie urzekły. Są takie..refleksyjne jak dla mnie:) Nie wiem czy takie zamierzenie autora, ale mnie się podobają.
Widzę nie tylko ja jestem fanem szarych zdjęć
Sodalis,
Zdjęcie nr 1 to ciężarówka przejeżdżająca przez kałużę ciekawej konsystencji i barwy. (czerwony oczywiście jest dodany ) Dodałem jeszcze parę nowych zdjęć.
Wczytywanie...