Buka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Buka,
Wygramy go lub przegramy ; ).
kami,
Bukaaaaaaaaa... Ty wiesz
Buka,
Ale jak to? Cóż masz na myśli?
kami,
A co z Pysiami?
Yarpen Gottzorn,
Cholera, znam człowieka którego wybija na pierwszym zdjęciu w images.google!
Buka,
Miło Cię widzieć po długiej przerwie. Mój dres jest czarny (wrzucę zdjęcie na NK ). Książkę dostaniesz jak tylko się spotkamy .
Desdeamona,
Jaki kolor ma Twój dres?
I kiedy odkupisz mi "Demona i Pannę Prym"?
Favar,
Coś mi faktycznie opis do ciebie nie pasował, ale byłeś na pierwszym planie właściwie na każdym zdjęciu Tosty wyglądają smakowicie.
Buka,
Czekaj, czekaj, żeby nie było, napis tyczy się Mapeda, człowieka do którego ten blog należy i który to owy tekst napisał. Zdjęcie zaś pochodzi z rzeczonego ogniska które się odbywało u niego...w kuchni XD .
I to idzie tak:

Cytat

Z tym ogniskiem to było tak że na początku wszystko się spier****ło! A później to już było tylko lepiej
i potem jest moja roześmiana morda która ma zilustrować to że faktycznie było lepiej...!???
Favar,
Ok, dobra, to mnie rozwaliło Google wie wszystko

Mnie tam bardziej podoba się inne zdjęcie z tej stronki gdzie jest pysiowe. To: http://maped.files.wordpress.com/2007/07/p7031351.jpg

No i napis nad nim:
"Doszliśmy wspólnie do wniosku że jestem nieudacznikiem życiowym. Nie dostałem się na asp, mam wyimaginowaną(właściwie to wymarzoną…) dziewczynę(…i wcale nie jest moją dziewczyną), jestem frustratem seksualnym, kiedy zapraszam ludzi na ognisko zaczyna padać a pan Staś nie przywozi drewna. I nie podołałem…"

Hm hm, ciekawe.
Buka,
No mój też, jest dokładnie tak jak mówi Yarp .

Jeszcze jedno, zobaczcie co wam się pokaże jeśli wpiszecie w google "pysio zielony":
http://images.google.com/images?&um=1&...t=0&ndsp=18
Jestem na drugim zdjęciu XD . Największy fan Pysia.
Yarpen Gottzorn,
Zielony Pysio ulubionym jego jest!
Ulubionym wszystkich jest oooon!;p
Kresselack,
Tak właściwie, to jaki jest Twój ulubiony smak Pysia?

Prawdę mówiąc wymyślne smaki gęstych soczków, które pierwotnie były marchewkowo-marchewkowe to herezja, ale mimo to mój ulubiony to kiwi-jabłko-banan.
Buka,
Złota to może nie . Nie wiem, tak mi się jakoś skojarzyło.
Nitrea Celebgwaew,
Małpa? :-> Jeszcze może złota? :-> Dlaczego?
Gość_Mari*,
Tsaa, skojarzyła doskonale. Bukuś, sójka Ci pasuje. Niesamowicie trafnie, Nit xD
Buka,
Ty skojarzyłaś dobrze, ptaki były dajmonami czarownic i ludzi ceniących wolność. Psy...służących, to słabo do mnie pasuje.

Jakie dajmony dla was? Hmm
Dla Ciebie małpa lub gryzoń jakiś, a może właśnie gronostaj, choć kot też by pasował. XD
Dla Perva może kot lub jakiś owad?

[Dodano po 4 dniach]

Zupełnie zmieniając temat.
Obejrzałem ostatnio film który bardzo chcę polecić.
Tytuł: "Crossing the Bridge: The Sound of Istambul"
Polski tytuł "Życie jest muzyką"
Reżyseria: Fatih Akin
Absolutnie genialny dokument o tureckiej muzyce. Od od rocka przez hip hop po tradycyjną muzykę tych regionów.
Nitrea Celebgwaew,
Hm... No to kolejne - jaką dajmonę dopasowałbyś do mnie i do Perva? .

Uprzedzę Twoje - ja skojarzyłam ptaka, Perv takiego całkowicie wolnego i beztroskiego psiaka. (Raczej daleko tu do odniesienia psich dajmon u Pullmana ). I hmm... nie pasujesz mi do kota .
Wczytywanie...