SW : The Phantom Menace - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Również jedna z wielu moich ulubionych gier Kilka lat temu zagrywałem się w to na śmierć Walka z Darth Maulem na pustyni wtedy jak dla mnie to był najtrudniejszy moment gry Teraz przechodzę to bez problemu
Ranger,
Ach wspominamy stare czasy nie?
Ta gra weszła mi w pamięc bo jak ją dostałem to miałem za słabego kompa więc musiałem modernizować(dzięki za to). A poza tym to była jedna z najlepszych gier wogóle. Grafgika nawet dzisiaj bije nie które gry(te słabsze ale jednak zawsze jakieś). Swoboda działania to było coś. Całe miasto mnie gonilo jak odnosiłem cześci Anakinowi...
Mogliby zaczać kolejne części produkować ale najpierw muszą się spełnić na KOTORze
Deus,
Dokładnie, jest tam inny system niż w pozostałych, mi się bardzo ta gierka podobała, jak na tamte czasy to wydaje mi się że grafa była piękna [pamiętam jeszcze, że sie wkurzałem na moim starym kompie mi to przycinało] Grywalność też niczego sobie, tylko głupio, że jak się machało mieczem świetlnym w swojego mistrza to umierał dopiero chyba po 100 machnięciach! Szkoda, że wstrzymano pracę na podobną grą SW: Obi Wan
Lord_Patos,
Czy ktoś to pamięta ?? To była jedna z pierwszych części SW , mnie się bardzo podobała mimo iż jest zupełnie inna niż Jedi A lub outkast .
Ciekawa , inny system walki , grafika nie jest zła.
Piszcie co o tym sądzicie
Wczytywanie...