Orkowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sta¶o,
Tak orkowie to takie Pancerne jednostki naziemne tylko starszne młoty.

mądry(w Miare) jest ten ork kturego możemy wynająć jako pomocnika.
Fajnie się gra też orkiem w Temple of Elemental Evil. Ork puszcza zabujcze teksty. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
VL,
Ale trzeba na to poświęcić trochę punktów na początku, wiesz -2 do INT na początku, nie jest niczym dobrym, i musisz wydać trochę na to 9
Saturas,

Użytkownik Draxor dnia Aug 13 2004, 07:41 AM napisał

Orkowe texty są rozbrajające (polecam wizytę półorkiem w księżycowje masce ). No może Xanox z SoU jest jakimś wyjątkiem...

No ale jeżeli mamy orka z wysokąinteligencją to gadamy normalnie, a nie językiem "Uga buga"
Draxor,
Orkowe texty są rozbrajające (polecam wizytę półorkiem w księżycowje masce ). No może Xanox z SoU jest jakimś wyjątkiem...
VL,
A mnie się podobają takie TExty" Ja ci przywalić" hehe smieszne są, ale orka mnicha trzyna mieć tą inteligecnję na 9 Fajni są, tacy jak wszędzie zresztą B) SIlni ale głupi
Lord_Patos,
Tak mi się zdaje że orków to najwięcej jest u krwawych piratów.
Wogóle one podnoszą poziom humoru w NWN , fajny jest jeszcze ten co się z nim mierzę w piciu tych różnych ohydstw
Pavel,
Ja troche orków lubie, nawet troche grałem orkiem, ale wole krasnale
Saturas,
No orkowie co prawda są mocnymi wojownikami ale bez ulepszenia inteligencji można go słabo ulepsyz bo miałby najwyżej 2 pkt do rozdziału na umiejtności, ja ich nie lubie i zresztą nie mam ochoty sczytać tekstów typu "Ja chcieć browara do gęba"
Lord_Patos,
Co sądzicie o orkach w NWN ?? . Co prawda może minimalnie mądrzejsze niż w Gothic , ale też barany , lubię tego co stżerze domu tego maga w pierwszym rozdziale , jest rozbrajający heheeh
Wczytywanie...