Resident Evil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Fodro,
Świetna gra Residencik. Gram na konsoli i naprawde trzeba czasem się napocić żeby coś osiągnąć. Mam kilka części i zbierm nadal bo jestem szaleńcem co zbiera wszystkie części rezydenta bo są fajne i wogóle jedna z najleoszych gier na konsole psx ps2 Podobała mi się część Code Veronica. Uwielbiam tę gre
FurryThales,
Najlepszy horror w jaki grałem Jestem wielkim fanem serii, grałem w większość Resident'ów i wszystkie mi się spodobały
Cielson,
ja też w to cisnąłem ;] eeeeeeeh ten pierwszy zombiak niby już zabity a nagle gryzie Cie po kostkach niczym wściekła wiewiórka...
Ale tak jak w przypadku Metal Gear Solida tylko and only PSX, na blaszaczora nie ma sensu...
Jeszcze Silent Hill był, tam bardziej na psyche i nastrój był kierunek, musze przyznać że bardziej srałem niż w Residenta

teraz cos nie mam przekonania do horrorów, ostatnio odpaliłem Dooma 3 i po 15 minutach drżącymi i spoconymi dłońmi zapaliłem światło w pokoju i podziękowałem ;]

ups bym zapomniał...

Peace and Pozdro ;]
VL,
O ile dobrze widzałem to kamera jest w trybie TPP? I zmieniają się lokacje czy kamera jest podążająca za postacią?
Lord_Patos,
Taa ale Vampire , po tym to rzeczywiście spać nie można , nawet wyjść z pokoju heheeh sam zobaczysz.
Polecam Resident Evil 2 lub 3 , tam jest dobra grafika..........co do reszty ...sam zobaczysz
VL,
Taż nie grałem ale muszę ściągnąc. Bo ponoć mozna zropbić w gatki A sprzydało by się coś w przez co po nocach nie można spać
Qurnik,
niezła gierka , moze byc , podoba mi sie
Adi_PL,
:ph34r: Grałem w rezydenta na PSX ale wkońcu o nim zapomniałem a co do typu horror to blee.... nie lubie sie bać i chodzić po ciemnych korytarzach iśc iśc iśc i wkońcu coś wyskakuje z za rogu i ic ełeb roz...bija AAAAAAAA :ph34r:
Deus,
Dobrze gada!!! W Resident Evil nie grałem, ale zgadzam się z tobą, że są tacy ludzie co mówią: "ja i tak się nie boje!" a naprawde w gacie srają [podczas gry w jakliś horror] Ja się do nich nie zaliczam, nawet w niektórych strzelankach [nie koniecznie horrorystycznych] można się przestraszyć, a najbardziej to chyba w Alien vs Predator Ja nie gram w horrory ani gry typu Aliena, poprostu nie lubie grać w napięciu, dla mnie gra to powinien być relaks a nie stres
Lord_Patos,
Większość z Was powinna znać Resident Evil grę rodem z koszmarów.
Ja grałem w Resident Evil 2 i 3 , mogę jedynie powiedzieć że to dobra jak ktoś ma za dużo spokoju w życiu.......to polecam głośniki włączyć na maksa , i zagrać w to o godzinie pierwszej w nocy , dobrze by było gdyby w mieszkanku nikogo nie było a ulice świeciły pustkami ................ dobra nieważne dla mnie to horror jak w to gram......ale jestem pewien że zaraz ktoś wyleci z tekstem :eeeee ja się nie boje , moge w to rżnąc godzinami z palcem w ....... .
W każdym razie polecić można tę gre bo od strony technicznej jest wporządku i fabuła też.........
Wczytywanie...