Teraz ja! ;) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

PaniBogHalina,
To nie była karimata Buki
Nitrea Celebgwaew,
Zakosiłeś Buce karimate?!
PaniBogHalina,
Nie no, jak pokazują zdjęcia, masz fetysz:
a) stóp koleżanki, te Twoje to tylko ściema żeby popatrzeć na Jej ;
b) stóp kolegi, jak robiłeś zdjęcie pewno spał .

(Żaden z podpunktów nie wymaga skreślenia )

Może ten cmentarz to fatamorgana?(nie było tam blisko cmentarnego terenu stoisk z lemoniadą, dla tych którzy chcieli sprawdzić ile górek jeszcze przed nimi? ) Albo ma takie lustro, jak "Fontanna czekolady" w Pzn? Żeby uwypuklić jak śmierć pokosem kładzie ilu tylko wlezie. I że to wcale nie "bajka", jak to Mel stwierdził
Yarpen Gottzorn,
Dobrze wiesz, gnomie, że mam fetysz stóp (ale nie swoich) A co, masz kopsnąć parę? ;>

Mel - bajecznie wygląda, to na pewno, ale gdy wleziesz na drugi pagór z grobami, z nadzieją, że trzeciego nie ma - to jednak rozczarowuje, że nie dość, że jest trzeci, to i czwarty - a za ulicą kolejne tyle:P

Za to ja nie mam koszulki tęczowej (nad czym ubolewam - obiecuję solennie, że se ją kupię), ale mam karimatę! (Nie moją, ale jest już kultowa w pewnych tęczowych kręgach:P)
Melzar Mizzrym,
7. Kiedyś miałem podobną, tylko o 3 numery mniejszą z białym napisem z przodu 'God loves you' xD a z tyłu 'as much as i do'.

Cmentarzyk na rossie jest jak z bajki wyjęty ;] sam też tam byłem parę razy i chyba obojętnie z jakiej perspektywy zrobi się zdjęcie czemukolwiek tam i tak wyjdzie bajecznie xD ale i tak mi się podobają obydwa.
PaniBogHalina,
Czy pierwsze dwa zdjęcia sugerują, że masz fetysz stóp? Masz, masz?

A siódme...zwiń koledze koszulkę, będzie pasowała, w końcu taka tęczowa...
Yarpen Gottzorn,
Z tego co wiem, to jest Nowy Cmentarz Żydowski Ale tak, też na Kazimierzu:P
Niestety nie było mi dane zglębić historii tego miejsca, mimo że moja znajoma w Krakowie kończy studiować judaistykę - muszę ją skarcić za to haniebne przeoczenie;)
Taramelion,
3 i 4 to stary cmentarz żydowski, przy synagodze na Kazimierzu, prawda? Fajna jest historia muru okalającego ten teren...
Darnith,
Ładne zdjęcia, a najlepsze dwa ostatnie. Z chęcią pooglądam więcej zdjęć, jak Eternith napisał
Nitrea Celebgwaew,
To i ja się wypowiem - hu

5 mi się chyba najbardziej spodobała - nie wiem dlaczego - niby takie proste standardowe ujęcie, ale ma to 'cuś'

6 Mi się po prostu dobrze kojarzy

A zdjęcia w stylu 7 strasznie lubię . Takie - zabawno-pogodne
Eternith,
Zdjęcia są wspaniałe. Po prostu oczarowują. Pierwsze dwa nie podobają mi się zbytnio, ale reszta jest genialna i piękna, zwłaszcza 11. Dobrze wychodzi Ci fotografowanie... a nawet lepiej niż dobrze. Z chęcią pooglądam więcej zdjęć, zresztą, pewnie tak samo jak inni.
Matthias Circello,
8. GŁODZILLLLAAAAAAA!

Podoba mje się.
PaniBogHalina,
5. Nie wiem co za emocję wychwytuje, ale ma się ochotę stanąć w tym miejscu, w takiej czarno - białej rzeczywistości właśnie.
6 - mi się podoba bardzo bardzo.
Mitez Lerith,
Des - buty kupowane w zeszłym roku, czerwone - czego na zdjęciu nie widać.
O ile pierwsze rozpoznaję, to drugie czyje?
Z cmentarza żydowskiego już widziałam, zawsze mi się podobały.
7. - czołem przodownikom pracy, jeszcze zatęsknisz za tym torfem
Tamc.,
8. Ma coś w sobie.

Pachnie Świętami, a te powinny miło się kojarzyć.

Tak, tak, 8. ma coś w sobie.

Yarpen Gottzorn,
Zdjęcie nr 11 zrobiłem tylko dlatego, że ładnie się komponowała 'góra krzyży' ;-) Jedna z kilku na Rosie. Jeśli widzisz jakiś przekaz - jest on niezamierzony, bo ja to na fotografii znam się tak, jak Ruski na pędzeniu oliwy z oliwek ;-)
A jeśli widzisz przekaz, to jaki? Ciekawi mnie to.

Des -> Nie dostaniesz ich numerów;) Oni są moi:P
Ekhtelion,
Podoba mi się 11. Można sobie do niego fajny przekaz dorobić. Chociaż odnoszę wrażenie, że to niezamierzone.
Desdeamona,
Podeślij mi numery kolegów to ich przeproszę ;p
Yarpen Gottzorn,
1. W Deichmannie:P
2. Nie moje, to nie myłem:P
3 i 4. W dodatku to cmentarz żydowski, czyli już w ogóle klęska - zostanę zlinczowany;)
5. No ja myślę - czekałem 10 minut aż mi się nikt nie będzie po uliczce kręcił
6. Tu już się nie dało czekać na opustoszenie rynku:P
7. Bo wtedy jeszcze nie byłem tęczowy;) Miałem obtarcia od łopaty i wiertła, łzy mi leciały z bólu - byłem EMO:P
8. O ile Św. Mikołaj jada z podłogi, to owszem - dla niego:P (Chyba nie jada, bo nie dostałem od niego wymarzonego helikoptera:P)
9. Powiem moim kolegom, że się z nich naśmiewasz:P
10 i 11. Nie widzisz tej EMOcji? Cmentarz na Rosie (który miejscami kryje otwarte groby z kośćmi wewnątrz).

Jak śmiesz się ze mnie nabijać ;(
Desdeamona,
Na początku dziękuję za poświęcenie xD
No to jedziem:

1. gdzie koleżanka kupiła buty? xD

2. czemu nie umyłeś do zdjęcia?

3 i 4. Brak chęci życia! EMO!

5. To zdjęcie mi się podoba

7. Gottzorn, dlaczego wyłamałeś się i nie jesteś jakiś taki kolorowy? Ty EMO!

6. To też mi się podoba

8. To dla świętego Mikołaja?

9. Ekhm xD

10. i 11. I tu znowu nie widzę chęci życia no.

(Tak na poważnie zdjęcia na cmentarzu są fajne. o. )
Wczytywanie...