Wskrzeszanie w Neverwinter Nights - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rigafilm,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik pawel1991-1992 dnia niedziela, 27 kwietnia 2008, 21:33 napisał

Jak używa się czaru wskrzeszenia? Jaki ma tego skutek? Czy powstały z martwych będzie pod naszą kontrolą? bardzo proszę o pomoc

Podejrzewam,że temat jest nieaktualny w końcu minęło ździebko czasu,ale mogę odpisać - co mi tam szkodzi przecież mnie nie pobijesz (chyba).W podstawce ten czar na nic Ci się nie przyda, dopiero w HOTU staje się przydany,ale jak masz zacięcie do tworzenia modów możesz samemu taki bajerek stworzyć.Wystarczy wyszukać OnDeath we właściwościach stworzenia i napisać skrypt z linijką SetIsDestroyable i pobawić się z FALSE i z TRUE,zobaczysz jakie cuda wychodzą.
Shiver,
Wskrzeszać można tylko poległych sojuszników. W kampanii głównej NWN są jednak wskrzeszani przez kogoś innego dlatego Ty już nie musisz tego robić[ pojawiają się w Świątyni Tyra ]. Czar jest użyteczny tylko w dodatkach, na pewno w HoU [ i chyba w SoU ]. Wrogów wskrzeszać nie można, tłumaczy to opis czaru: "Istota musi chcieć być wskrzeszona aby zaklęcie zadziałało."
Gość_pawel1991-1992*,
każde zwłoki mi znikają, gdy używam tego czaru przy śmierci wrogiej postaci coś się dzieje ale jak znika ciało to czar gaśnie.
Darnok Smith,
1. Klikasz na czar --> klikasz na zwłoki sojusznika.
2. Wskrzesza towarzysza.
3. Tak.

Nigdy nie grałem magiem, ale chyba nic nie pomyliłem.
Gość_pawel1991-1992*,
Jak używa się czaru wskrzeszenia? Jaki ma tego skutek? Czy powstały z martwych będzie pod naszą kontrolą? bardzo proszę o pomoc
Wczytywanie...