Problem z odpoczynkiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jugg,
a więc nie od wszystkich ucieka bishop:P

cóż ja wybrałem też khelgara i elanee i osobiście sam jestem magiem, ale z odpoczynkiem nie mam problemu:P nikt mnie nie atakuje gdy odpoczywam

jeżeli nie możesz sie pozbyć problemu to zmień taktykę( i tym samym postacie) albo szukaj dalej spokojnego miejsca
Lionel,
Osobiście, to wybrałem Quarę i Bishopa, chociaż Khelgar też dobry, ale mój łowca lepszy . Wybór pał na Quarę z sympatii do niej i jej mocy ognia.
Ammon,
Przyznam że ja wybrałem Khelgara i Qarę, której magia może się bardzo przydać na początku, a zwłaszcza (jeśli ją oszczędzaliśmy ) pod koniec, gdy będziemy toczyć walkę z trzema łupieżcami cieni. O khelgarze chyba nie muszę wspominać.
Dusioł,
Problem z tym, że ja nie dam sobie rady z potworami przerywającymi mi odpoczynek A może powiecie mi, jakie postacie ze sobą zabrać do tej Doliny? Aktualnie miałem Khelgara oraz Elenee (jakoś tak ) i oczywiście Ammona Jerro i tę Githzerai, tą kleryczkę, ale oni się automatycznie dobierają
Lionel,
Masz ok. 25% szans na to, że nikt cię nie zaatakuje. Jeżeli dasz radę, to możesz kilkakrotnie próbować odpoczywać, może ci się uda.
Ammon,
Taki niestety jest ten poziom. Szansa na odpoczynek jest niewielka z powodu wrogów, których opisałeś wcześniej. Proponuję wczytać wcześniejsze zapisy i zakupić pokaźną liczbę eliksirów leczniczych. Jeżeli natomiast zaliczasz się do tych "wytrwałych graczy" to próbuj odpocząć w innych miejscach. Może w końcu Ci się poszczęści.
Dusioł,
Witam.
Mam problem z odpoczywaniem w Dolinie Merdelain (nie wiem jak to się pisze ). A konkretnie z czarami. Chcę odpocząć, ale zawsze przerywają mi jacyś wrogowie. Nie mam najbardziej skutecznych czarów, więc nie mogę się bronić i ginę. Poproszę o jakąś radę, jak mogę przejść ten poziom.
Wczytywanie...