SW : Jedi Knight Jedi Outcast - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FurryThales,
Zdecydowanie Jedi Academy Spory czas spędziłem walcząc w moim klanie przeciwko innym . Najlepsza gierka chyba jeśli chcemy wczuć się w rolę Jedi'ego
Ranger,

Użytkownik Tokar dnia Sep 3 2005, 07:35 PM napisał

Według mnie to właśnie dodatek bo co tam nowego dodali Patent z mieczmi świetlnymi, pare nowych mocy (chyba), wybieranie rasy (mało rozbudowae z resztą) i pare dodatkowych misji Graficznie oprócz drobnych poprawek nic się nie zmieniło......

Takie rzeczy cechuje właśnie dodatek według mnie i nawet to co piszą twórcy(że to nie dodatek) nie zmieni mojego zdania

[post="35407"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak tylko widzisz jak dla mnie i dotychczas tak było chyba zawsze Dodatek wymagał podstawowej wersii(BG ID GII itp.) wiec jak widzisz to nie może być dodatek
Tokar,
Według mnie to właśnie dodatek bo co tam nowego dodali Patent z mieczmi świetlnymi, pare nowych mocy (chyba), wybieranie rasy (mało rozbudowae z resztą) i pare dodatkowych misji Graficznie oprócz drobnych poprawek nic się nie zmieniło......

Takie rzeczy cechuje właśnie dodatek według mnie i nawet to co piszą twórcy(że to nie dodatek) nie zmieni mojego zdania
Ranger,

Użytkownik Rincewind dnia May 11 2005, 03:44 PM napisał

Ps 2. W Academy też nie od razu ma się miecz. Dostejemy go chyba w połowie szkolenia ;p.



Użytkownik Tokar dnia May 11 2005, 04:56 PM napisał

Jedi Academi lepsze bo to dodatek
PS. Aha Jedi Academi jest o wiele trudniejsze od Jedi Outcast


W JA mamy miecz napocządku bo w pierwszej misji zabijamy nim Sitha.
Academy to nie dodatek


Według mnie wręcz przeciwnie. Ja nieprzeszedłem Outcasta a Academy kilka razy.

No i dlatego wole Academy
Tokar,
Jedi Academi lepsze bo to dodatek A w dodatku wiadomo wszystkie nowinki, dodatki i lekko ulepszona graficzka. Jednak przyznam się, że przy Jedi Outcast nie nudziłem się (przelazłem całe), a Jedi Academi troche mnie nużyło (nie przelazłem). Nie wiem może jestem dziwny jakiś

PS. Aha Jedi Academi jest o wiele trudniejsze od Jedi Outcast
Rincewind,
Nie wiem jak to było o Outcast, ale w Academy mamy do wyboru dwie ścieżki moralne. Można stanąć po tej złej stronie mocy :twist:. Czyż nie pięknie wydląda taki Jedi z podwójnym czarwonym mieczem świetlnym ... Nie wiem ... ja miałem dwa pojedyncze ;] i stanałem po stronie dobra (jak zwykle). W Outcascie nie doszedłem nawet do miecza. Stanąłem na misji gdzie jedźiły takie latajace wagoniki i chyba trzeba było się na jednym zabrać, ale zawsze pole energetyczne mnie zabijało . Academy przeszedłem całe. Też przyznam, że jest lepsze (przynajmniej z tego co grałem), ale jeśli mam być szczery, to pieniądze lepej wydać na coś innego.

Ps. A wymagania sprzętowe były i są niewielki ;].

Ps 2. W Academy też nie od razu ma się miecz. Dostejemy go chyba w połowie szkolenia ;p.
Dany,
Jedi Academy jest lepsze i to duzo. Miecze świetlne, wybór stylu walki, strony mocy i ciekawe plansze. Najbardziej lubiłem moment zaczęcia 3 galaktyki i wyboru pomiędzy staffem a dualami. Piękna rzecz. A na ostatnim poziomie jest zaje....ście. Pod koniec jest fajnie. Idziesz sobie, stoi ci dwóch na drodze, a ty ich po kolei force gripem i z drogi w przepaść. Master Jedi.
BaLiN/GaNdi,

Użytkownik Saturas dnia 21.10.04 (18:51) napisał

CZyli polecasz tą grę bo ja jeszcze nie grałem i może sobie kupie jak będzie tańsza.

[post="7389"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hehe, tak polecam, ale jak napisałeś radzę ci poczekać :] ,i przemyśleć argumenty:
-Cena
-Wymagnia Sprzętowe
Saturas,
CZyli polecasz tą grę bo ja jeszcze nie grałem i może sobie kupie jak będzie tańsza.
BaLiN/GaNdi,

Użytkownik Saturas dnia 18.10.04 (18:54) napisał

No cóż ja grałem tylko w J:O więc nie mam nic do powiedzenia na temat J:A ale z penością oby dwie  te gry są super.

[post="7089"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Może to nabicie,ale dam ci opis J:A
-Tworzysz własnego bohatera
-Masz możliwość wybrania strony mocy której będziesz służył
-Więcej miejsc do zwiedzania
-Budujesz własny miecz świetlny
...itp. itd...(...)...
Saturas,
No cóż ja grałem tylko w J:O więc nie mam nic do powiedzenia na temat J:A ale z penością oby dwie te gry są super.
BaLiN/GaNdi,

Użytkownik Draxor dnia 18.10.04 (16:26) napisał

Jedi Academy jest z tym lepsze, że od razu dysponujemy mieczem świetlnym. Poza tym, gra ogólnie prezentuje się ciekawiej od poprzednika (wreszcie możemy stworzyć własną postać ).

[post="7059"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz, moim zdaniem miecz świetlny na początku bardzo ułatwia grę, wolałem J:O ponieważ na początku trzeba jednak dojść do tego miecza...J:A według mnie za proste
Draxor,
Jedi Academy jest z tym lepsze, że od razu dysponujemy mieczem świetlnym. Poza tym, gra ogólnie prezentuje się ciekawiej od poprzednika (wreszcie możemy stworzyć własną postać ).
BaLiN/GaNdi,
Stare, ale napiszę, nie mam swojego faworyta, J:O było niezłe i J:A też...
Saturas,
grałem w to i gra jest całkiem spoko, Wkużało mnie jednak początkowe zadanie wydostania się z planety i rozwalenia wojsk imperium.

Jak zostałem Jedi to dopiero gierka mi się spodobała
Qurnik,
ja tez wole ja , choc osobiscie nie powiem ze outcast jest zły
rafi,
Academy jest lepsze ,poneważ:lepsza grafa,wybór postaci.
VL,
Oczywiście JK:J Academy, mamy miecz odrazu, lepsze moce, super walka, no i w ogółe bardzo fajne, no i jest wybór między "dark side" a "light side" co mi sie podobało. Ciekawe misje i lokacje no i w ogółe miodzio
Lord_Patos,
Dokładnie to co w temacie , jak sądzicie która część jest lepsza??
Moim zdaniem obie są podobne , pod względem muzycznym i graficznym oraz długościowo.
Ale wydaje mi się że Academy jest ciut lepsze ponieważ mamy miecze do wyboru oraz postać , ubranie itp.
Pozatym rozpoczyname grę z laserowym mieczem a wkrótce poznajemy tajniki Jedi.
Wczytywanie...