Umiejetnosci riding na 150 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krag,
Hacki? Raczej z forumowiczów nikt nie hackuje No poza Venem który shackowal mi glowe

Polecam wejsc na YouTube i poszukac "Gold Farming WoW" znajdziesz wiele poradników ludzi z globala.
Ven'Diego,
Raczej coś takiego jak hack na gold nie istnieje. Chyba że jakieś bugi, ale to zależy od serva na jakim grasz. Ale nie polecam bugowac.
diego19,
Gram człowiekiem i mam już mounta 100%(kupiłem sobie tak samo jak riding) no ale ten jest zawsze trochę brzydszy od epickiego:P Na epickiego muszę dostać q u trenera ale go nie dostaje;/
I mam teraz 64lvl:P

A zna ktoś może jakieś hacki na money? Pożyczyłem od kolegi 180 golda i nie mam z czego oddać teraz;/ Riding kosztował mnie 540 golda i koń 90 golda. Z aurą co daje 20% do speeda mounta fajnie się gra:D
Ven'Diego,
Jeśli się nie mylę, to powinieneś dostać riding po wykonaniu q na mounta 100% Ale nie jestem pewien.
Jeśli nie, to zależy od twojej rasy. np Orki moga uczyć sie ridingu w Orgrimmarze. Dodatkowo, jesli jestes orkiem, im masz wieksza reputacje u orkow, tym taniej cie wyjdzie nauka ridingu i kupno mounta.
Podaj jaką rasą grasz.
diego19,
Witam, mam problem chce mieć mounta 100%, wiem ze można kupić riding za 500g( nie mam tyle) i tu mój problem, czy są takie q na riding że ma się riding 150 za free? Albo chociaż trochę taniej? Jak istnieje coś takiego to powiedzcie jak je wypełnić(jakiś taki mały poradnik) , jeszcze 1 pytanko gdzie jest koleś co się uczy od niego ridingu 150, i gdzie można kupić mounta 100%. Błagam ludzie pomóżcie mi...
Jestem Paladynem na 60lvl na zwykłego mounta 60%.

[Dodano po 2 dniach]

Proszę was chociaż podajcie jakieś Hacki:(((
Wczytywanie...