[Mass Effect 2] Karabiny snajperskie

Mam pytanko, skąd wziąć tą najlepszą snajperkę, co to znaczy DLC?
Odpowiedz
Najlepsza snajperka to Żmija. Głównie ze względu na b.dużą pojemność magazynku. Mniejsze obrażenia, ale aż 65 strzałów.
Odpowiedz
Z drugiej strony zabicie kogokolwiek jednym strzałem ze Żmii jest niemożliwe na wyższych poziomach trudności...
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
Wyczytałem gdzieś iż będzie można wykupić Karabin snajperski M-29 Siekacz za 160 pkt Bioware dla PC oraz za 160 pkt MSP dla X360 w kolejnym DLC,który wyszedł. Oprócz tej snajperki będzie też w DLC zbroja.
Odpowiedz
Najlepsza snajperka to zdecydowanie Wdowa.1 strzał w głowę i zwiastun na trudnym pada, a Żmiją z 5 pocisków i nadal się trzyma
Odpowiedz
Tyle, że Wdowy może używać tylko Żołnierz po odwiedzeniu statku Zbieraczy (gdy wybieramy dodatkowe uzbrojenie).
Odpowiedz

Cytat

Tyle, że Wdowy może używać tylko Żołnierz po odwiedzeniu statku Zbieraczy (gdy wybieramy dodatkowe uzbrojenie).

Niekoniecznie Kresselack ja akurat grałem szpiegiem, więc mogłem swobodnie używać Wdowy .Wdowa dla mnie rządzi i jest idealnym wyborem.Natomiast zabawa Żmiją to nie jest już to samo uczucie.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Karabin snajperski X-97d Żmija
jest w budynku podczas misji przyłączania Thane'a do ekipy, na piętrze gdzie z windy wyskakują wrogowie trzeba iść korytarzem na lewo do końca - tam jest broń ,amunicja i kasa.
Piszę gdzie to jest bo za pierwszym razem jej nie znalazłem.
Poza tym grając szpiegiem z tą bronią jest fajniejsza zabawa , bo mając 12 strzałów bez przeładowywania jest o wiele łatwiej a widok z lunety rozbijania zamrożonej postaci bezcenne )
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect 2] Karabiny snajperskie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...