Pokaż no swój pulpit

Zastanawiam się czy był już taki temat, ale mimo wszystko. Pokazujcie tu swój pulpit. Czy jak kto woli: desktop.
Odpowiedz

Cytat

Pokazujcie tu swój pulpit.


Z dziką rozkoszą. Chcociaż swoją drogą osobisty pulpit to rzecz niezwykle osobista, rzekłbym - intymna... Ale skoro już obnażyliśmy (ale nie wszyscy!) swe oblicza, to możemy obnażyć i swe pulpity :wink: .

P.S. Na palec świętego Damazego! Zauważyłem właśnie, że gdzieś zniknął gustowny, czerwony paseczek pod moim avkiem... Chyba to uczczę...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Hawkwood - fajne ikonki.

A oto mój pulpit. Dzielę kompa z dwoma braćmi więc dlatego taki tam nieporzadek . Z ukłonami dla Rince'a za tapetki z D&D

A tu starsza tapetka z Losuxa

-----------SLASH----------

Ta 1. to jest starsza, a ta druga to obecna 8)


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To mój RPG-owski pulpit
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
a ja swojego nie pokaze bo za duzo tu niepelnoletnich osob :twisted:
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
moj jasniutki pulpicik

Jakób - ile ty masz gier!

Hawkwood - a co to za tajemnicza ikonka "Tylmarande" ?
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
eee sry, to jest moj pulpit to Kal Online Sanguinar to moj brat i bylo zalogowane na nim ;/
Odpowiedz
Heh, ładne pulpity macie. Skądś znam te tapetki :lol:. Szkoda, że ja takiej nie mam. Mam ten sam problem co Medivh, albo i jeszcze gorszy, bo dziele komputer z... SIOSTRĄ :evil:. Miałem kiedyś 2 profile ale komp mulił się czasem przez to i z antywirami był problem, także najwyzej jak zrobie reinstalke . A dlaczego taka a nie inna tapeta. ONA nie mogła znieść smoków, elfów i wszystkiego co ma jakiś związek z D&D, a ja nie moglem znieść Dody, piesków, kotków i wszystkiego co ma z NIĄ związek (istny Sauron... brrrrr). Tak więc obecną tapetę mam już jakieś uwaga, uwaga... 3 miesiące i o dziwo nikomu na razie nie pszeszkadza. W końcu ma się tą rozszeżoną geografię .

Ps. Ale bur... bałagan macie na tych pulpitach.
  • Pulpit.JPG

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ola, troche gierek mam, połowe przeszedłem i mi się nie chce ich odinstalowywać (teraz troche pewnie ich przybędzie bo kupiłem se GeForca 6600)

Rincewind, a możesz mi powiedzieć co to za kontynent na tej planecie (dobry jestem z geografii i wiem że nie ma teraz takiego kontynentu)?

PS. Też miałem kiedyś na tapetkach planety i inne kosmiczne rzeczy.

PS2. Kiedyś miałem na pulpicie tylko "Kosz", "Mój Komputer", "Dyski" i "Moje Dokumenty", ale nie chciało mi się ciągle otwierać "Startu" i w nim szukać, więc wszystkie gry i programy wyładowałem na puplit.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
U mnie pulpit sie ogranicza do ładnej tapety i kosza. Całą resztę mam już "symbiotycznie zaprojektowaną"
Odpowiedz
Ja mam zawsze pożądek na pulpicie. Mój wyraża.......moją pasję. Nie przyznacie? :DD

(Widać tam, że słucham Winapm'a. A konkretnie soundtracku z DMC3:D'sA)
Odpowiedz
Zauważyłem Atis że masz Devil May Cry - "MINIGIERKĘ", dlaczego minigierkę a nie normalną gre? :zdziw:

A co do winamppa to u mnie widać że słucham Pearl Jamu
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Minigierka, bo zrobiona fanowsko. Wyje..... wyczesanie trudna. Serio.
Odpowiedz
A u mnie nie widać tego, bo wtedy wyłączyłem Winampa Ale słuchałem RHCP

Jakób - zaskakujesz mnie! Zeby nie wiedzieć, ze ten kontynent to AfroAzja. Wstyd :!: :701:

A teraz konkurs kto ma najwięcej ikonek na pulpicie :twisted:

Rince - znam ten ból z profilami. Miałem stałke (net) i trzy profile. Net chodził tylko na jednym :lol:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Rincewind, a możesz mi powiedzieć co to za kontynent na tej planecie (dobry jestem z geografii i wiem że nie ma teraz takiego kontynentu)?


Widać zbyt mało dobry jesteś, chociaż w jednym masz rację . To nie kontynent, to Jakóbie jest Nowa Zelandia (widok z północy).

Atis, jesteś maniakiem "pełną gębą". Uwżaj, takie rzeczy się leczy (nie czuję, gdy rymuję :lol:)!
[ Dodano: Wto 22 Mar, 2005 ]

Cytat

Jakób - zaskakujesz mnie! Zeby nie wiedzieć, ze ten kontynent to AfroAzja. Wstyd :!: :701:


Oj chłopcy, chłopcy. Poważnie boję się o polskie szkolnictwo .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No wiesz nie lubie gegry

A żeby nie odchodzić od tematu to dam fajną tapetkę na pulpit W sam raz na wielkanoc :lol:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Medivh, mocna. Choć ja bym bardziej dała tapetkę własnej roboty. Tzn. najlepiej swój art. Mam taki. Ork przebrany za króliczka wielkanocnego, Taurenka za kurczaczka i elfka za kwiatek. Cała ja...... A jeszcze lepsza by była tapetka z Vergil'em w króliczych uszkach.....mhmmmm.......sweet......................

Rincewind, leczyć? Leczyć? A po co? Ja nie mam manii.....JA MAM BZIKA! JA JESTEM FANATYCZKĄ! Nie ma takiego słowa, które dokładnie by określiło to co czuję......

Zastanawiam się czy amerykanie obchodzą coś takiego jak Wielkanoc.........
Odpowiedz
Heh... Zaskoczę Was, bo nie mam żadnej tapety, tylko sterylną czerń i niepoukładane ikony... Ciekawa jestem, czy opracowano już jakieś profile psychologiczne typu "pokaż mi swój pulpit, a powiem ci jaki jesteś"
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Pokaż no swój pulpit - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...