thRRvZ

Witam.

Zwę się Adrian i... ten tego... poproszę o zestaw pytań.
Odpowiedz
Heh, nie miałem pomysłu, więc wpisałem za pomocą klawiatury jakieś litery, a następnie je trochę zmodyfikowałem. Wyszło jak wyszło, a że Google nie wskazywało niczego ani nikogo z takową nazwą zacząłem się rejestrować pod tymże nickiem. Owszem, dziwaczny, ale przynajmniej mam pewność, że tylko ja się nim posługuję. ;]
Odpowiedz
No to może od początku: ile masz lat, jakie są Twoje zainteresowania, jaki gatunek muzyczny lubisz, ile średnio godzin siedzisz przy komputerze dziennie?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Adrian, 14 lat, interesuję się - ogólnie mówiąc - fantasy, grami komputerowymi, literaturą, muzyką, kinem oraz historią. Ostatnio zacząłem w GIMPie się bawić, ale tego, co tworzę, grafiką nazwać nie można. ;]
Odpowiedz
Zawsze możesz pokazać swoje prace w Fan Works
A nie odpowiedziałeś na pytanie, jaki gatunek muzyczny najbardziej lubisz
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Edytowałeś swoją wiadomość? Czy może widzę tylko połowę?

Cytat

Zawsze możesz pokazać swoje prace w Fan Works

O ile mnie usatysfakcjonują.

Słucham przede wszystkim rapu, acz nie narzekam - a nawet lubię! - hardrock, jaki prezentuje np. Linkin Park, czy System of a Down, oraz... ścieżki dźwiękowe, z gier typu Wiedźmin, Gothic, Fable. Oprócz tego znajdą się również utwory, wywodzące się z zupełnie innych gatunków, jak np. metal, czy pop, ale przy tym drugim wariancie musi być naprawdę... dobra.

A przy komputerze spędzam wiele czasu. Nie wiem, ile dokładnie, bo nie liczę, ale z pewnością dużo go "marnuję".
Odpowiedz
A jaka jest twoja ulubiona potrawa

Odpowiedz
Z czym ? :'d
Odpowiedz
Zacny chłop. Jakie pierogi? Mięsne, ruskie, na słodko, małe, duże, a może nawet uszka?
Odpowiedz
A ze wszystkim, byleby były babci. ;]
Odpowiedz
Musze zapytać...

Lubisz koty? xD
Odpowiedz
O, podsunął mi pomysł.

Lubisz:
- przepędzać czarne koty?
- rzucać małymi, niedojrzałymi owocami w koty?

Rozczula Cię widok małego, miauczącego kotka?
Odpowiedz
Lubię rzucać kotami.
Odpowiedz
Ech, w końcu i tak spadną na cztery łapy
A jeśli mogę zapytać to w jaki sposób nimi rzucasz ???

Enether dostanie przez Ciebie zawału xD

Odpowiedz

Cytat

Ech, w końcu i tak spadną na cztery łapy

Ale ja nimi o ścia... ekhm.
Odpowiedz
Hm, jak to Enether przeczyta to już możesz sobie szykować grób

--------
A jaki masz wzrost?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Cytat

A jaki masz wzrost?

160-coś - nie wiem, dawno się nie mierzyłem.
Odpowiedz
O stary... przegrałeś życie. Wizja mierzącego 183cm i ważącego ~100kg kociego fanatyka jest optymistyczna dla Ciebie?
Odpowiedz
← Użytkownicy

thRRvZ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...