thRRvZ - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Kresselack,
Wzrost odpowiedni jak na wiek. Mam dla Ciebie radę: Jedz ile wlezie, ćwicz i za jakieś dwa lata wpadnij na Pyrkon. Wtedy będziesz 185 cm., 80 kg., wyrobione mięśnie. I walniesz do Enego takim tekstem: "Fikasz, sukinkocie?" xD

Przy okazji, Ene, 182 cm. (garbię się trochę), 60 kg. I... Hmm... Jakby to powiedzieć... Nie przerażają mnie takie istoty jak Ty
thRRvZ,
Tja, już widzę, jak lecę na drugi koniec Polski.
Gość_Forgotten*,
O stary... przegrałeś życie. Wizja mierzącego 183cm i ważącego ~100kg kociego fanatyka jest optymistyczna dla Ciebie?
thRRvZ,

Cytat

A jaki masz wzrost?

160-coś - nie wiem, dawno się nie mierzyłem.
Darnith,
Hm, jak to Enether przeczyta to już możesz sobie szykować grób

--------
A jaki masz wzrost?
thRRvZ,

Cytat

Ech, w końcu i tak spadną na cztery łapy

Ale ja nimi o ścia... ekhm.
Sosna,
Ech, w końcu i tak spadną na cztery łapy
A jeśli mogę zapytać to w jaki sposób nimi rzucasz ???

Enether dostanie przez Ciebie zawału xD
thRRvZ,
Lubię rzucać kotami.
Kresselack,
O, podsunął mi pomysł.

Lubisz:
- przepędzać czarne koty?
- rzucać małymi, niedojrzałymi owocami w koty?

Rozczula Cię widok małego, miauczącego kotka?
Gość_Forgotten*,
Musze zapytać...

Lubisz koty? xD
thRRvZ,
A ze wszystkim, byleby były babci. ;]
Kresselack,
Zacny chłop. Jakie pierogi? Mięsne, ruskie, na słodko, małe, duże, a może nawet uszka?
Tokar,
Z czym ? :'d
thRRvZ,
Pierogi!
Sosna,
A jaka jest twoja ulubiona potrawa
thRRvZ,
Edytowałeś swoją wiadomość? Czy może widzę tylko połowę?

Cytat

Zawsze możesz pokazać swoje prace w Fan Works

O ile mnie usatysfakcjonują.

Słucham przede wszystkim rapu, acz nie narzekam - a nawet lubię! - hardrock, jaki prezentuje np. Linkin Park, czy System of a Down, oraz... ścieżki dźwiękowe, z gier typu Wiedźmin, Gothic, Fable. Oprócz tego znajdą się również utwory, wywodzące się z zupełnie innych gatunków, jak np. metal, czy pop, ale przy tym drugim wariancie musi być naprawdę... dobra.

A przy komputerze spędzam wiele czasu. Nie wiem, ile dokładnie, bo nie liczę, ale z pewnością dużo go "marnuję".
Darnith,
Zawsze możesz pokazać swoje prace w Fan Works
A nie odpowiedziałeś na pytanie, jaki gatunek muzyczny najbardziej lubisz
thRRvZ,
Adrian, 14 lat, interesuję się - ogólnie mówiąc - fantasy, grami komputerowymi, literaturą, muzyką, kinem oraz historią. Ostatnio zacząłem w GIMPie się bawić, ale tego, co tworzę, grafiką nazwać nie można. ;]
Darnith,
No to może od początku: ile masz lat, jakie są Twoje zainteresowania, jaki gatunek muzyczny lubisz, ile średnio godzin siedzisz przy komputerze dziennie?
thRRvZ,
Heh, nie miałem pomysłu, więc wpisałem za pomocą klawiatury jakieś litery, a następnie je trochę zmodyfikowałem. Wyszło jak wyszło, a że Google nie wskazywało niczego ani nikogo z takową nazwą zacząłem się rejestrować pod tymże nickiem. Owszem, dziwaczny, ale przynajmniej mam pewność, że tylko ja się nim posługuję. ;]
Wczytywanie...