Strażnik

A co mi tam, też założę temat o sobie.

Nazywam się Wojciech Delewski, na drugie imię mam Tomasz. Mieszkam na Pomorzu w Wejherowie, zwanym przez napuszonych mieszkańców Trójmiasta "zadupiem" lub "zaściankiem". Wiek podałem w profilu, jak wyglądam, wie każdy, kto co jakiś czas zagląda do tematu o zdjęciach userów. Z niektórymi z was widziałem się w realu.

Aktualnie kończę III klasę VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni, profil biol-chem-fiz. Planuję studiować biotechnologię (w Gdańsku lub SGGW w W-wie) albo farmację (Gdańsk/Białystok/Poznań/Warszawa). Jak się dostanę gdzieś poza Pomorzem, to dam znać.

Zainteresowania wymieniłem w profilu. Dodam tylko, że lubię sport, zwłaszcza pływanie, rower, bieganie, czasem jakaś siłownia. Żyję zgodnie z zasadą "w zdrowym ciele zdrowy duch".

Hmm... tak sie zastanawiam, co tu napisać dalej. Najwygodniej będzie mi odpowiadać na pytania. Więc... pytajcie, kto pyta, ten nie błądzi.
Odpowiedz
Jakie są Twoje ulubione zespoły? a gry? Kogo najbardziej nie lubisz na tym forum? Jaka jest Twoja ulubiona potrawa? a znienawidzona? Masz w domku jakieś zwierzę? jeśli tak, to jakie?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Jak nas nie słyszy, mówimy o nim "Czarnuch", bo jako jedyny chłopak w klasie ma tak intensywnie ciemne włosy. I jest kurduplem, ale i tak go lubimy.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Ulubiony zespół na tą chwilę to GunsN'Roses. Ale ostatnio nie ma czasu na słuchanie muzyki.

Z gier generalnie lubię strategi i erpegi (niekoniecznie w tej kolejności ). Wiedźmin, Guild Wars, Command&Conquer, Neverwinter Nights 2 (ale przez sieć), czasami Warhammer 40k. Ale zdecydowanie przekładam dobrą książkę ponad jakąkolwiek grę komputerową. Gry przy książkach mogą sie zwyczajnie schować pod kamień i nie wychodzić

To, kogo najbardziej na forum nie lubię zostawię dla siebie.

Ulubiona potrawa hmm... Mam ich kilka, opiszę je kiedy indziej.

Ze zwierząt w domu to miałem siostrę, ale się wyprowadziła... A tak na serio, to nie mam.

Next?
EDIT:

Cytat

Jak nas nie słyszy, mówimy o nim "Czarnuch", bo jako jedyny chłopak w klasie ma tak intensywnie ciemne włosy. I jest kurduplem, ale i tak go lubimy.


Nie koniecznie nie słyszę Racja, włoski mam czarne i jestem dość niski (171 cm).
Odpowiedz
A kiedyś miałeś zwierzątko?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
O, to jesteśmy tego samego wzrostu. Małe, a cieszy.

Opisz swój charakter w trzech słowach.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kiedy w końcu dasz sobie nakop..., kiedy w końcu zagrasz w W40k po sieci?
Odpowiedz
Zawsze chciałem o to zapytać: wolisz dżem, czy nutellę?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Cytat

A kiedyś miałeś zwierzątko?

Przecież mówiłem, że siostra... Miałem kiedyś rybkę, bojownik, zwał się Jimmy. Zdechł po ponad 2 latach, żywotny był skubaniec

Cytat

Kiedy odejdziesz na emeryturę na GE?

Kiedy osiągnę wiek emerytalny, czyli według obecnych przepisów 65 lat (nie ma pomostowych dla mojego zawodu jeszcze). No, chyba, że zostanę inwalidą, to wtedy ewentualnie wcześniej

@Matt: Małe jest piękne, ale i wredne, huehuehue

Mój charakter w trzech słowach? Let's see... chaotyczny, dobroduszny... Zastanowię się nad trzecim.

@Ekh: 27 maja o godzinie 20.00 odpowiada? Mówię poważnie. Nakopiesz mi w góra 15 minut i będę mógł zająć się czymś innym.

@Rangramil: Obydwa lubię tak samo.
Odpowiedz
No tak się przyjęło, że małe bywa wredne.

Byłbyś sobie w stanie wyobrazić siebie w innej roli na GE niż główny admin?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Prawdopodobnie byłbym redaktorem, jak dawniej. Pisałbym teksty, szukałbym newsów. No i tłumaczyłbym teksty, dzięki czemu Ty Matt byłbyś bezrobotny
Odpowiedz

Cytat

Nakopiesz mi w góra 15 minut i będę mógł zająć się czymś innym.

Masz wysokie mniemanie o sobie Jak przeżyjesz 6min, to będziesz się cieszył Mój rekord to chyba była 1h. Dawno temu
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Duże jest jeszcze wredniejsze, bo może opluwać z góry. Wojtek, dałbyś koledze więcej czasu na zmasakrowanie cię. Tym się trzeba nacieszyć...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Wiesz Dany, jak ktoś walczy na swoim terytorium, to rzeczywiście ma dobrze. Ja Ekhowi odpłacę się pięknym za nadobne w C&C3 O ile się odważy zagrać.
Odpowiedz
Bez przesady Dany... 6min by wymagało użycia taktyki za, którą nie przepadam. W ogóle ostatnio raczej grywam sobie dla przyjemności niż dla chęci mordu jak to bywało w czasach przedmaturalnych . A i poziom graczy ładnie podskoczył na sieci.

Strażniku jeśli masz robić za dziecko do bicia to po prostu szkoda mojego czasu. To już wolę podjąć się wyzwania spuszczenia ci bęcków w C&C. To będzie większa satysfakcja .
Odpowiedz
*drapie się po głowie* Co nagle wszystkim odbiło, by ze mną grać... Naprawdę nie macie nic lepszego do roboty? Na okres wakacji i tak przewiduję Mass Effect i Tabula Rasa. O ile będzie czas, by grać, bo po co marnować czas w domu, jak za oknem będzie śliczna pogoda

Ktoś ma jakieś inne pytania?
Odpowiedz
Zagrasz w FM`a?

A na serio; trenowałeś kiedyś jakiś sport tak na poważnie, w klubie jakimś?
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Chodziłem do szkoły pływackiej, w sumie uczyłem się od zera pływać. Po trzech latach nauki zrobiłem młodszego ratownika, ale tej ścieżki nie kontynuowałem. Nie dla mnie taka robota. Brałem udział w paru zawodach pływackich, raz nawet coś tam zdobyłem. Generalnie uprawiam sporty dla zdrowia, nie dla zawodów, tytułów, honorów i medali. Organizm potrzebuje ruchu, mięśnie potrzebują wysiłku, należy dbać o swoje ciało, póki jest młode i da się je jakoś zmieniać, modelować. W przyszłości, na starość, to się zwróci

"W zdrowym ciele zdrowy duch" - to bardzo mądre słowa
Odpowiedz
← Użytkownicy

Strażnik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...