Ellesis

Uległem nowej modzie i także się uzewnętrznię. Ogólnie na początek:

Imię: Maciej
Wiek: W listopadzie stuknie mi siedemnastka (tak wiem, że nie mam predyspozycji ni to mentalnych, ni zewnętrznych ;p)
Miejsce zamieszkania: Wrocław
Wzrost: 1,70 m
Waga: Nie, moim znakiem zodiaku jest skorpion. (tak po prawdzie to nie wiem ile ważę i mało mnie to obchodzi ;p)
Edukacja: LO nr. X klasa mat-inf

No to trza się ogólnikowo rozwinąć. Urodziłem się w Gdańsku i gdy ukończyłem podstawówkę przeprowadziłem się z Matką do Wrocka. Nienawidzę takich wyjazdów, ale szybko się zadomowiłem, mimo dresiarskich czasów gimnazjalnych

Jestem wielce zaściankowy i przekonam się do wyjścia gdzieś dopiero jak zamknę drzwi od mieszkania. Przedtem toczy się istny bój za i przeciw ;]

Moje gusta muzyczne mogę uznać za zdrowe: słucham tylko tego, co mi się spodoba. Nieważne, czy to rap, reggae, rock, czy techno. Nie kieruję się żadnym przewodnim gatunkiem, chociaż szczególnie upodobałem sobie dark electro oraz soundtracki z filmów.

Nie należę do żadnej subkultury. Jak już ktoś powiedział to wyjątkowo ogranicza, podobnie jak np. powoływanie się na zdanie krytyków, wybieranie jednego rodzaju herbaty etc.

Co tam jeszcze...na pewno mam dziwną osobowość, co sam zauważyłem. Nie znam samego siebie do końca. Na razie nie mam pomysłu, by zamieścić coś jeszcze, więc zdaję się na Wasze pytania To mała pigułka tego, co mógłbym napisać.

No i przydałoby się zedytować posta, gdyż zapomniałem o zainteresowaniach: Fantastyka, informatyka (głównie grafika i sieć), muzyka i filmy, freerun, gra na gitarze, rysunek i pisanie (wyłącznie proza, wierszy nie trawię), rozważanie różnych aspektów życia, poznawanie ludzi.

oraz o tym, czego nie lubię: telewizji, tłumu, traktowania z góry, opierania swej wiedzy na stereotypach.

Aha...jestem leniwy i wielce mnie to denerwuje, ale złotego środka wciąż na to szukam.


Odpowiedz
A lubisz mleka smakowe? jeśli tak, to jakie??
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nieee...no chyba, że kakao się zalicza Lubię słuchać Dioxyde - Invasive Therapy przy kubku gorącego kakao hehe.


Odpowiedz
A m.in. jakie lubisz zespoły?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Oj długo by wymieniać. Pisałem, że praktycznie objechałem każdy gatunek muzyczny i z zespołów podobają mi się najczęściej dwa, trzy kawałki. No cóż...z takich przodujących: Dioxyde (dark electro), VNV Nation, Soundtracki: LoTR, Beowulf, I am Legend, MU (MMoRPG), American Pies, dalej Bloodhound Gang, Bach...cholera strasznie tego dużo. Na mojej playliście znalazłbyś psychodeliczny mix wszystkiego


Odpowiedz
A skąd twój nick??
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Mojego własnego autorstwa. To imię do któregoś z kolei opowiadania. Ślęczałem nad nim najdłużej...o dziwo uruchomiło ono dźwignię, która pozwala mi na wymyślanie kombinacji literek, na które nawet wiecznie czujni Legowie na Faerun Game nie mogą się poskarżyć

Co innego, że "Elle" znaczy "Ona", o czym się dowiedziałem po trzech latach użytkowania, ale jakoś nie sprawia mi to dyskomfortu


Odpowiedz
W szkole jak Ci tam idzie? dobrze, źle czy masakra?
No, ale i tak nie uwierzę, że masakra:)
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Skłamałbym, gdybym powiedział, że lekko. Raz jest lepiej, raz gorzej, raz kumam coś z matmy, raz z informatyki. Ciągnie się w tym licku, ciągnie


Odpowiedz
A jak siebie wyobrażasz za dziesięć lat?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
To zależy co ja ze sobą zrobię. Na razie koncepcje na studia są dwie: Polibuda na wydziale informatycznym, albo Uniwersytet i ekonomia. Potem...mieszkanie w spartańskim stylu, jakiś zwierzak i resztę przesłania mi mgła niezdecydowania. Może w końcu zacznę coś pisać na poważnie. Kto by tam wiedział

Może rozwinę swoje zainteresowania akrobatyką i w końcu odważę się na salto, hehe.


Odpowiedz
Jakie są twoje ulubione gry?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Hmmm... Neverwinter Nights, Icewind Dale, Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay (ach te godzinne oczekiwanie na okazję do ataku z cienia - bezcenne ), Need for Speed: Most Wanted, Age of Empires II, Heroes III (klasyka...nigdy się nie nudzi)


Odpowiedz
Jakie jest Twoje życiowe motto?
Jakie są Twoje ulubione filmy?
Co planujesz w najbliższej, lub troszkę dalszej, przyszłości?


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
"Jeżeli nie chcesz czegoś zrobić, zrób to natychmiast" - nie zawsze się sprawdza ;]

Długo by wymieniać. Zależy za co je cenię. "Beowulf'a" i "LoTR'a" cenię za kawał dobrej, fantastycznej roboty i muzykę. Z ambitniejszych filmów spodobały mi się "Marzyciel", "Fight Club" oraz "Kopia Mistrza". Lubię się pośmiać do mega durnych komedii - tu przoduje "American Pie", "Eurotrip". Z takich filmów akcji to na przykład "Yamakasi", "13 dzielnica". Długo by wymieniać.

Przeżyć xD

MajareQ ---> Najgorszy smak...hmmm...to wyda się dziwne, ale kiedyś przyśnił mi się najgorszy smak tak mi się zdaje doznaję także odruchów wymiotnych na myśl o pewnych cukierkach musujących w czasach, gdy byłem brzdącem i panowała moda na Harry'ego Potter'a. A taki, którego nie uświadczyłem? Zgniła cytryna oblana ściekiem kanalizacyjnym ?


Odpowiedz
No pewnie. Inaczej nie miałbym opinii psychola, gdziekolwiek się nie pojawię


Odpowiedz
Wujek, to ja Cię muszę zabrać do najmroczniejszego miejsca w stolicy Jak lubisz dark electro to się spodoba
Odpowiedz
Bieganie w maskach przeciwgazowych, dymy i psychodeliczna napieprzanka, aj? Wchodzę w to

Ale tańczyć tró industrialu to się chyba nigdy nie nauczę. Tak poza tym jeden z najlepszych tańców, jakie widziałem


Odpowiedz
← Użytkownicy

Ellesis - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...