Satanizm, Duchowość I Nieszczęśliwe Społeczeństwo

Hej. Patrząc na rodzinę, znajomych i innych ludzi obserwuje to, że wiekszość z nich prowadzi nieszcześliwe życie lub życie pozbawione duchowosci, goniąc cały czas tylko za materialnym sukcesem i bytem. Współczesne popularne religie, sprawiają też, że duchowość nie istnieje, nawet dla tych, którzy jej szukają.

Dlatego chciałem się podzielić pewnymi ciekawymi żródłami, które znalazłem. Mi osobiście medytacja daje (po regularnym wysiłku i praktyce) uczucie mega błogości i spokoju.

Oto żródełka o których mówiłem
1. Satanizm-duchowy.pl - ten system wierzeń poznałem w anglojęzycznym internecie i rozwiało mi to wszelkie wątpliwości na temat tego, co powszechnie uważa się o satanizmie. I nie jest to taka nuda jak satanizm laveyański, który przypomina religie dla zbuntowanych nastolatków.

2. Hermetyzm. Poznałem hermetyzm z książki "Wprowadzenie do hermetyzmu" Franza Brandona. Świetny system wierzeń oparty na wzrośćie, rozwoju i potężnych medytacjach. Hemetyzm odnosi się też do Boga mądrości Hermesa.

3. Kabała (kaballah). To akurat jest czyste zło, ale jest to też bardzo ciekawy system wierzeń, którym warto się zaciekawić.

Pozdrawiam
Odpowiedz
← Karczma

Satanizm, Duchowość I Nieszczęśliwe Społeczeństwo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...