Zdjecia forumowiczow

nom niestety tak jest ;( nasze drogie panie nas perfidnie olaly i smieja sie zza monitorow z naszej naiwnosci tak nie bedzie
Pierwszy podnosze reke na znak protestu... stanie ktos za mna ?
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
Jestem za! Skoro dziewczyny sa "rodzynkami" na tym forum, moglyby sie tez zaprezentowac. Jestem na 100%, ze zdjecie Atis mnie zaskoczy...Ale to sie okaze..
Odpowiedz
a co wam da ten protest ? jeżeli mogę zapytać... :twisted: :twisted: :twisted:
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Mozemy was np. ignorowac :twisted:
Odpowiedz
Moje zdjęcie jest aż tak poszukiwane? WoW, a nawet Warcraft :lol:.
Odpowiedz

Cytat

a co wam da ten protest ? jeżeli mogę zapytać...  :twisted:  :twisted:  :twisted:


Otulimy się w płaszcz dumnego milczenia, zwrócimy wzrok w stronę świetlanej przyszłości i zadumamy się dla własnej satysfakcji nad uporem płci pięknej... Czy to mało? A tak z ciekawości - dlaczego macie takie opory? Czy można to jakoś racjonalnie wyjaśnić?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
1. Lenistwo
2. lenistwo
3. lenistwo
4. nie chce mi się wysyłać zdjęcia do Nazina..

To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

nie chce mi się wysyłać zdjęcia do Nazina..  



Jak jesteś taka leniwa, to może ja prześlę Twoje zdjęcie do Naziny? :lol: Nie ma sprawy - zawsze do usług, hehe....
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
:evil: :evil: :evil:
tamte zdjęcia są brzydkie i debilne )))))))
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz
Eh. Mam jedno, jedyne zdjęcie i to nie za daobrej jakości, ale jak nalegacie to mógłbym je wstawić. Tylko jak :oops: ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dołączam się do protestu. Dopóki nie pojawią się wasze (dziewczyn ) zdjęcia będę was ignorował :twisted: :twisted: :twisted:


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Panowie zadziwiacie mnie. Naprawdę liczyliście na to, że fakt, iż wy ukażecie swój wygląd, będzie kartą przetargową i umożliwi wam przekonanie kobiet do czegoś na co one nie mają najmniejszej ochoty? Jeżeli któraś z naszych szacownych koleżanek ukaże swe oblicze to tylko dlatego, że będzie miała taki kaprys. Dlatego nie wróżę najmniejszych szans temu protestowi, i wyrażam szczerą wątpliwość, czy znajdzie się chociaż jeden, który postanowi ignorować płeć piękną (Facet ignorujący kobietę, dobry żart ). Oczywiście jeżeli jakimś cudem ów protest dojdzie do skutku to w ramach męskiej solidarności stanę razem z wami ramię przy ramieniu w milczącej dezaprobacie, mimo mego braku wiary w to przedsięwzięcie. „Nam strzelać nie kazano...”
Najwyższy kapłan po trzykroć błogosławionego Sleanesh'a, Wielki Arcymistrz MROCZNEJ Magyi po¶cielowej, Arcymistrz zakonu miło¶ników raka płuc, Mistrz gry, Czeladnik cechu piwożłopów, dla relaksu pod±żaj±cy via Egri Brikaver, oraz CZŁONEK Towarzystwa Macierzy Ziemi Cieszyńskiej.
Odpowiedz
Rincewind, kiedy ujawnisz swoją twarz i dołączysz do grona wspaniałych, nie tak jak kobiety na tym forum :wink: :twisted:
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Powiedzmy, że szykuje mini galerię, a może nawet coś więcej .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A więc macie, czego chcieliście

Heh, . Mina mówia sama za siebie. Z natury wesoły jestem , a jeszcze ten szampan . Ale cóż, tylko z tym mogłem zdjęcie zrobić, bo wiedziałem, że starzy się do zdjęć dorwą. Gdyby było inaczej widać by było więcej prowiantu .

A tu chciałem się wszystkim autografem Pratchett'a pochwalić .

A teraz coś czego jeszcze nie było. Przecież Rincewind musi coś odwalić . Filmik! Sam jak to zobaczyłem to niezły ubaw miałem, a więc czemu Wy nie mielibyście tego zobaczyć. Ale od razu muszę się wytłumaczyć, że to było 1 I 2005 i troche jeszcze nie do końca wytrzeźwialem, dlatego ta zawiaecha: Po ten...... :D:D. Po prostu poezja.

http://members.lycos.co.uk/crgpforscr/zdje...rincewind/1.mov




I gratulować mi odwagi. Widzicie jak ja Was kocham .

-------------------------------------

Zdjęcia skasowane. Kto miał zobaczyć ten widział. Na osłodę został tylko filmik .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hehe, ekhm, ten, tego...., zaczyna się robić całkiem przytulnie na naszym forum... No proszę i Rincewind ściągnął swój hełm. A mam takie pytanie: czy na tym zdjęciu z książką masz faktycznie dedykację Pratchetta?
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Jak najbardziej Hawkwood. Dorwałem go w Warszawie, jak był w Polsce. Z kumplami byłem i gościówką od Anglika. Wporzo babka :D:D. Była to swego rodzaju nagroda za konkurs z anglika. Wiesz, tylko z zaproszeniami .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
UUUUU( :wink: ) gdybym nie był jednym z młodszych userów tego forum i nie było także kilku straszych usreów powiedziałbym że co tak mało tego alkoholu(najchętniej bym ujrzał jeszcze kilka browców i wódke) ale powiem tak: CO TAK MAŁO PETARD :D:D.....pozatym fajny masz pokój....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Dzięki. Sprawę alkoholu wyjaśniłem pod zdjęciem (oj nie czyta się, nie czyta ), a fajerwerek rzeczywiście było mało.

Ps. I nie zaczynaj posta od łeeeeee, bo zawału dostanę .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Użytkownicy

Zdjecia forumowiczow - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...