Amrors

Witam Was wszystkich serdecznie. Chciałem napisać kilka słów o sobie, a także przedstawić się, gdyż będę tu od czasu do czasu zaglądał . Mam na imię Adrian. Mieszkam w Ełku (dokładniej w okolicach). Jest to małe miasto w województwie (lennie ) warmińsko-mazurskim. Mam prawie 14 lat i chodzę do gimazjum. Interesuję się fantasy. Do moich ulubionych zajęć należy: czytanie, rpg oraz pisanie opowiadań. Słucham rapu i hip-hopu. Jestem bardzo spokojny i ułożony ( tak mi się przynajmniej zdaję).
Ulubione książki:
- Seria Zwiadowcy
- Seria Kroniki Wardstone
- Seria Wiedźmin
Ulubione gry:
-Icewind dale
- Neverwinter Nights
- Seria Assassin's creed
To w zasadzie wszystko na mój temat. Jeżeli pojawią się jakieś pytania dotyczące mojej skromnej osoby to zapraszam do ich zadania.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Dlaczego Baldur's Gate nie jest Twoją ulubioną grą?
Nie sądzisz, że warto by było poszerzyć horyzonty muzyczne?
Odpowiedz
Przyznam się, że w Baldur's Gate za długo nie grałem. Wydaje mi się, że bardziej przemawiają do mnie lodowe klimaty. Kocham początki w Icewnid dale
Wiem, że ludzie jak mówię czego słucham to łapią za widły i na stos, ale jak na razie zostanę przy swoim. A i żeby nie było nie słucham tego całego "JP", bo uważam, że policja w dzisiejszych czasach jest potrzebna. Cóż jedyne co słucham oddzielnie to soundtrack z icewind dale... Może kiedyś coś się zmieni. Podobno z wiekiem przychodzi mądrość, poczekamy zobaczymy
Odpowiedz
Piszesz opowiadania? Załóż sobie temat w "Fan works", na pewno znajdzie się wielu, którzy zechcą je przeczytać i ocenić .

Jeżeli chodzi o rap, to sam czasem lubię posłuchać, bo niektóre piosenki mają naprawdę ponadczasowe przesłanie. Ostatnio strasznie spodobało mi się Peji "Żeby Polska"

Zły? Być może
Dobry? A czemu?
Nie tak wiele znów pychy we mnie
Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej!


Odpowiedz
Dziękuję za propozycję, ale na chwilę obecną nie będę nic publikować. Moje prace to po prostu efekty nudy i często mi się nie podobają, a co dopiero innym. Może w przyszłości coś wstawię, zobaczymy . Miło słyszeć, że jest ktoś jeszcze zainteresowany polską sceną rapu. Od dłuższego czasu słucham Medium: płyta "Graal" oraz Fabułę. Oczywiście zaraz sprawdzę podany przez Cb kawałek. Okej spoko. O podobnej tematyce znam: "Rząd dusz" i "Prawo ponad Prawem". Zapraszam do dalszych pytań oraz do dyskusji
Odpowiedz
Widzę że kolega niedaleko mnie mieszka. Giżycko się kłania
No to masz jakiś ulubiony film ? Jakie gatunki filmowe preferujesz ?
Ulubiona klasa z DnD ?
Masz jakieś zwierzę w domu ?
Jaka jest twoja lubiana bajka z dzieciństwa ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Od razu lepiej słysząc, że ktoś jeszcze podziela moje zainteresowania w tym regionie.

Do ulubionych filmów zaliczam: Władcę Pierścieni; Hobbita; Gwiezdne Wojny; Krzyżacy (uwielbiam też książkę, zapomniałem o niej w pierwszym poście) oraz wszystkie, dobre horrory.
Preferuję filmy grozy i filmy powiązane z tematyką fantasy. Lubię oglądać też filmy dotyczące średniowiecznej Polski.

Swego czasu interesowałem się D&D. Moimi ulubionymi klasami w tym systemie są: Łowca oraz Paladyn.

Kiedyś chciałem mieć psa. Dawno temu miałem rybki. Teraz w domu nie mam nic.

Ciężko powiedzieć, ale chyba Tabaluga.
Interesowały mnie także bajki dotyczące Króla Artura.
Odpowiedz
No to może masz jakiś ulubiony przedmiot szkolny ? a jaki jest ten znienawidzony ?
Jak planujesz spędzić wakacje ?
Z kim najchętniej byś się spotkał z tego forum ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Ulubiony przedmiot szkolny... Hmm... Historia i Wf. Średnio lubię języki: angielski i niemiecki. Nienawidzę wszystkiego co związane z skomplikowanym liczeniem: chemia i fizyka.

Wakacje spędzę najpewniej w domu, ewentualnie z kolegami będę gdzieś wychodził. Swego czasu szukałem jakiegoś Obozu/kolonii związanej z rpg/fantasy. Niestety nie znalazłem nic ciekawego. Na początku roku planowałem, przekonać do rpg swoich kolegów. Patrzyli na mnie jak na wariata.

Ciężko powiedzieć. Jestem tu od niedawna i nie znam zbyt dobrze ludzi. Mam nadzieję, że z czasem się tu zadomowię. Koresponduje na razie tylko z Tobą. Myślę, że fajnie by było spotkać wszystkich użytkowników.
Odpowiedz
Jakie klimaty RPG już poznałeś, jakie Cię interesują, w jakie celujesz najbardziej? Powiedz coś o swoich pierwszych sesjach
Odpowiedz
Jak na razie poznałem fantasy i SF.
Interesuję mnie tylko i wyłącznie fantasy. Swoją drogą, zajmuję się teraz konwertowaniem wszystkiego, co związane z fantasy do mechaniki Savage Worlds. Szkoda, że nikt tu nie zna tego systemu.

Pierwsze sesje odbyły się 2 lata temu. Znalazłem dwie chętnie osoby, zainteresowane rpg i fantasy. Graliśmy trzy razy, po jakieś dwie godziny. Sesja odbywała się, bez żadnej mechaniki. Sama narracja. Graliśmy w świecie przypominającym krainę z Heroes V. Ogólnie bardzo dobrze wspominam ten okres.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Amrors - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...