Wszystkiego najlepszego...

Wszystkiego najlepszego i dużo piniudndzów
I czego sobie tam życzysz
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
I żeby cię Libańczycy nie ustrzelili. Nie wiem czy wiecie, ale Dany chciał lecieć do Irlandii jednak pomylił samolot i został zrzucony jako pomoc charytatywna na granicy Liban-Izrael. Aktualnie występuje jako trzecia, samodzielna strona konfliktu, a dotychczasowi przeciwnicy zastanawiają się nad zawiązaniem koalicji przeciw niemu.

P.S. Najlepszego
Odpowiedz
Dany ich tam wszystkich rozk***i jednym hitem walnie 5 hedów zaa rogu jedząc czereśnie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No oczywiście ode mnie również spełnienia marzeń, zdrówka, powodzenia (), samych sukcesów i ciekawych przygód w życiu .

A z tym Libanem, to co Wam sie powaliło, bo nie wiem czy płakać ze śmiechu czy z rozpaczy .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja również życzę Danemu wszystkiego najlepszego


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
@Ashgan
A co ma wspólnego śmieszność z nickiem twojego kumpla? (btw. nie odpisuj tak durnie bo można przeoczyć)
Odpowiedz
Dzięki wam wszystkim za życzenia. Waśnie odpisuje na laptopie na granicy Izraelskiej. Jakoś sobie radze i z Izraelczykami i z Libańczykami. Za jakiś tydzień przychodzi poseł mówić o rozmowach pokojowych. Ale tu pocisków moździerzowych
Dobra, a tak na serio. Udało mi sie nie pomylić samolotu i doleciałem do Irlandii szczęśliwie (oczywiście mówimy tu dopiero o locie z Mozambiku). Kraj bardzo ciekawy, ma dużo plusów, ale i od cholery minusów. Ludzie tutaj nie dbają o swój wygląd, przeciętnego nie wykształconego Irlandczyka nie zrozumiesz do końca po mowie. Mężczyźni ubierają sie jak pedały, duża część kobiet w dresach (i niestety grube). Znalezienie ladnej Irlandki graniczy z cudem. Za to maja zajefajne samochody. Średnio co trzeci, czwarty jest klasy jaguara, po tuningu. Widziałem kilka rodem z NFS U. Maja ich od cholery. Ale największe jaja są ze znalezieniem mieszkania i pracy. Napisze wam, żebyście wiedzieli na przyszłość co robić
1. Przyjechałem, mialem mieć mieszkanie, okazało sie ze nie ma. W agencji nieruchomości powiedzieli, ze nie można wynająć na mniej niż 1/2 roku. Musisz mieć PPS (numer potrzebny do wielu rzeczy), referencje z pracy (której nie mialem).
2. Nie mogłem mieć pracy bez adresu stałego zamieszkania (czyli mieszkania).
3. Nie mogłem mieć PPS bez mieszkania.
4. Jedyne co mogłem zrobić, to wynająć hotel na tydzień, znaleźć prace w supermarkecie, szybko dostać PPS i wynająć mieszkanie (wszystko to było niemożliwe)
Na szczęście mialem farta, znajoma kolegi zalatwila nam mieszkanie u innych osób. Jak juz dostaliśmy listy, ze u nich mieszkamy i mieliśmy potwierdzenie w postaci rachunku za prąd, mogliśmy otrzymać PPS. A teraz szukam pracy rozdając CV. Jak cos znajdę to będzie dobrze, jak nie to gorzej. Zdjęcia dam może później lub po powrocie.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dany - wielkie sorry za takie spóźnienie, ale nie było mnie w kraju, nie mogłem patrzeć co tu się dzieję... tak więc, wszystkiego najlepszego Dany! ;DDD

Osa - uuu, pierwszy dziś tobie składam życzenia, wszystkiego naj! ;p
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Yo wszystkiego najlepszego
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Osy!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Dziękuje wam bardzo. Ja także życzę wszystkiego najlepszego osobom, którym życzeń nie miałem czasu złożyć wcześniej
Odpowiedz
punktualne inaczej ale szczere: smacznego kabanosa, nie wypadającego za wcześnie włosa,
szczęśliwego losa, najmilszego w pracy bossa i nie trafiaj jak na kamień kosa...
...tak tak, to do Ciebie OSA ;]

Wiedziałem, wiedziałem, że Cielson uderzy z dużego kalibru. Brawo !
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Tak więc... Ekhm... Składam najlepsze (?) życzenia, naszemu wred... znaczy: wspaniałemu adminowi Strażnikowi. Oby ci na szczęściu i innych takich pierdółkach nie zbywało


PS. Pierwszy!
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Najlepszego Strażnik!

PS. Drugi
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Strażniku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I ode mnie. Życzenie takie, jakie sam chciałbym usłyszeć... mniej obowiązków, więcej wolnego czasu.

Wszystkiego najlepszego!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hapi birdsdej Guardian NAj NAj NAn...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Więcej problemów w Faerunie i upierdliwych użytkowników
Dobra: zdrowia, dużo dobrych pomysłów w życiu, pieniędzy, których nigdy za mało i szczęścia. By ci sprzyjało.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...