Krzyslewy

Witam,

widząc, że duża ilość osób robi tematy o sobie, też takowy założyłem. Moje imię i nazwisko nie trudno zgadnąć.
Zainteresowania - sport, gry, książki fantasy. Hmm, nie wiem co jeszcze napisać, więc zdam się na Was - jakieś pytania?
Odpowiedz
Ciekawe, czy będziesz zaskoczony tym pytaniem - dlaczego gexe?

Ulubiona gra z każdego gatunku?
Ulubiona książka?
Ulubiony film?
Uprawiasz jakiś konkretny sport?
Czy uważasz, że Polska na Euro2012 wyjdzie z grupy?
Odpowiedz
Dlaczego Gameexe - bo ten portal jest o tym, co ja sam lubię - książki fantasy, filmy fantastyczne (ale lubię też inne np. sensacyjne i animowane), gry RPG (choć czasem gram w inne gry)

Ulubiona gra z każdego gatunku - RPG - Wiedźmin, Gothic, Gothic 2 z dodatkiem NK, Drakensang The Dark Eye (kolejność przypadkowa), gra akcji - Saints Row The Third, przygodówka - Sam i Max sezon 1,

Ulubiona książka - trudne pytanie, bo książek czytałem wiele, ale najbardziej polubiłem Wiedźmina

Uprawiasz jakiś konkretny sport - tak, piłkę nożną, ale kibicuję naszym reprezentantom również w siatkówce i skokach narciarskich (kiedyś, bo teraz nie ma Małysza )

Czy uważasz, że Polska na Euro 2012 wyjdzie z grupy - tak, remis z Niemcami zapowiada dużo emocji i dobry występ
Odpowiedz
Nie żebym się czepiał, ale wymieniłeś tylko 3 gatunki gier
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Bielu95 dnia poniedziałek, 16 stycznia 2012, 11:23 napisał

Nie żebym się czepiał, ale wymieniłeś tylko 3 gatunki gier

Bo w inne gry nie gram. W wyścigówki jeszcze, ale nie jestem ich zapalonym graczem (gram w nie raz na rok). Strzelanek nienawidzę - są bezmyślne, krótkie i głupie. Ale zapomniałem o dwóch gatunkach. Sportowe - najnowsza Fifa. Inne - The Sims: Średniowiecze. The Sims: Średniowiecze jest fajne, bo dodano elementy RPG, jest walka, każda postać ma inne misje, ale zdarza się, że mają takie same, lecz wtedy liczy się wykonanie - bard inaczej ją zrobi niż król. Zadania są zróżnicowane, a czasem nawet łączą się ze sobą tworząc fabułę.
Odpowiedz
Masz jakieś zwierzę w domu?
Jak wołają na ciebie znajomi?
Lubisz oglądać programy rozrywkowe w telewizji?
Jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?
Jaka powinna być twoja wymarzona dziewczyna?
Gdzie chciałbyś spędzić najbliższe wakacje?
Czy lubisz sesje RPG?
Czego w życiu byś nie zrobił?
Jakie są twoje zalety?
Co zamierzasz robić w przyszłości?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Masz jakieś zwierzę w domu?
Nie, w domu nie trzymam zwierząt. Jedynie na podwórku, psa, Łebusia.

Jak wołają na ciebie znajomi?
Po prostu Krzysiek.

Lubisz oglądać programy rozrywkowe w telewizji?
Jedynie pierwsze odcinki. Potem stają się coraz gorsze i nie warte mego czasu

Jaki jest twój ulubiony przedmiot szkolny?
Historia, W-F (ciągle mamy czas wolny i gramy w ping-ponga)

Jaka powinna być twoja wymarzona dziewczyna?
Oż Ty Ładna, miła, mądra. No na pewno nie jak te co, co chwila przeklinają i są bardzo irytujące.

Gdzie chciałbyś spędzić najbliższe wakacje?
Gdzieś, gdzie jest mało budynków (nie lubię dzisiejszej techniki), dużo roślinności i ładne widoczki. Fajnie byłoby też wyjechać gdzieś, gdzie straszy

Czy lubisz sesje RPG?
Nie wiem. Raz tylko brałem udział w sesji, a po jednym razie trudno ocenić.
Czego w życiu byś nie zrobił?
Jakie są twoje zalety?
Co zamierzasz robić w przyszłości?
Odpowiedz
Co najbardziej potrafi wytrącić Cię z równowagi?
Odpowiedz
Czego w życiu byś nie zrobił?
Nie mam pojęcia

Jakie są twoje zalety?
Hmm, nie lubię siebie oceniać. W sumie, to nie wiem.

Co zamierzasz robić w przyszłości?
Mam ambitne plany, ale niech zostaną one moją tajemnicą

Co najbardziej potrafi wytrącić Cię z równowagi?
Oskarżanie mnie o coś, czego nie zrobiłem.
Odpowiedz
No to jeszcze kilka pytań

Jakiej muzyki lubisz najbardziej słuchać?
Dragon Age czy Mass Effect?
Science-fiction czy fantasy?
Co sądzisz o piractwie gier komputerowych?
Czy lubisz się kłócić?
Czy oglądasz MLP?
Jak to jest mieć ok 1,6k postów na tym forum?
W skali 1 do 10 jak bardzo mnie lubisz ?
Człowiek ,elf czy krasnolud- jaka lubisz grać rasą?
Jaką lubisz porę roku?
Czy lubisz chodzić do szkoły?
Jaki byłby twój wymarzony prezent urodzinowy?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jakiej muzyki lubisz najbardziej słuchać?
POP.

Dragon Age czy Mass Effect?
DA. ME ma słabszych towarzyszy.

Science-fiction czy fantasy?
Fantasy. Za S-f nie przepadam.

Co sądzisz o piractwie gier komputerowych?
Nie potępiam, ale też nie chwalę.

Czy lubisz się kłócić?
Jasne, że nie.

Czy oglądasz MLP?
Nie. Obejrzałem niecały jeden odcinek. Nie wiem czym wszyscy się tak zachwycają.

Jak to jest mieć ok 1,6k postów na tym forum?
Z jednej strony - chcę dorównać tym, co mają więcej postów. Z drugiej - mam ogromną satysfakcję, ale nie tylko z ilości postów, ale także z czasu, w jaki je zebrałem.

W skali 1 do 10 jak bardzo mnie lubisz ?
8. Czyli bardzo.

Człowiek ,elf czy krasnolud- jaka lubisz grać rasą?
Elfem, o ile nie wygląda brzydko. Np. w "Skyrim" elfy wyglądały okropnie, więc grałem inną rasą.

Jaką lubisz porę roku?
Lato, bo - są wakacje, mam wtedy urodziny i imieniny, jest ciepło i można pograć w piłkę nożną.

Czy lubisz chodzić do szkoły?
Nie. Trzeba wstawać rano, wiec nie można się wyspać. Lekcje strasznie się dłużą i są zazwyczaj nudne (zazwyczaj, gdyż np. historia i w-f są świetne).

Jaki byłby twój wymarzony prezent urodzinowy?
Wyjazd za granicę.
Odpowiedz
Czy masz jakieś życie poza forum? Piszesz parę razy więcej niż przeciętny aktywny użytkownik forum, więc spędzasz na nim bardzo dużo czasu, nie uważasz że to przesada?

Odpowiedz
Czy masz jakieś życie poza forum? Piszesz parę razy więcej niż przeciętny aktywny użytkownik forum, więc spędzasz na nim bardzo dużo czasu, nie uważasz że to przesada?

Jasne, że mam. Przecież chodzę do szkoły, spotykam się z kolegami... A na forum aż tak dużo czasu (według mnie) nie spędzam. Na początku tylko tak było, bo były wakacje, a ja dopiero, co założyłem konto i miałem masę tematów do skomentowania i przejrzenia. A najwięcej postów zdobyłem dzięki konkursom wiedzy.

Czy też tak jak wszyscy chcesz mnie zbanować?
I tak i nie. Tak, bo co to by było za wydarzenie! - SicCaptain zbanowany! Niemożliwe! itk., itk. A nie, bo nie ma za co Cię banować. Można jedynie usuwać założone przez Ciebie tematy i to też nie wszystkie.

I czy lubisz kruki?
Nie. Bo są czarne i irytujące. Wolę sokoły - symbol Horusa, boga egipskiego.
Odpowiedz
No dobra to kolejny zestaw pytań.
Czy potrafiłbyś wymienić mi swoich ulubionych piosenkarzy czy piosenkarki?
Lolth czy Biotic God?
Gdzie wolisz mieszkać w dużym mieście czy na wsi?
Czy masz ulubione zwierzę?
Czy uważasz, że wątki homoseksualne w grach RPG są niepotrzebne?
Czy jesteś tolerancyjny?
Czy jesteś osobą śmiałą czy może nieśmiałą?
Gdzie wybierasz się po gimnazjum tzn do jakiej szkoły idziesz?
Lubisz brać udział w konkursach?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Czy potrafiłbyś wymienić mi swoich ulubionych piosenkarzy czy piosenkarki?
Nie, bo takowych nie mam, gdyż piosenkarze nie śpiewają równo - jedne ich piosenki są słabe, a drugie dobre.

Lolth czy Biotic God?
Lolth.

Gdzie wolisz mieszkać w dużym mieście czy na wsi?
W dużym mieście.

Czy masz ulubione zwierzę?
Nie.

Czy uważasz, że wątki homoseksualne w grach RPG są niepotrzebne?
Nie. Ja tam lubię romansować w grach, ale jeśli romansów nie ma w danej pozycji to narzekać nie będę.

Czy jesteś tolerancyjny?
Zależy w jakiej sprawie.

Czy jesteś osobą śmiałą czy może nieśmiałą?
Nieśmiałą.

Gdzie wybierasz się po gimnazjum tzn do jakiej szkoły idziesz?
Technikum lub Liceum.

Lubisz brać udział w konkursach?
Tak, gdyż lubię się wykazać.
Odpowiedz
Krótkie pytanie: Jak się czujesz z tym że uzbierałeś 2000 postów na forum? Fajnie jest być newsmanem?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Nabijanie postów mnie już nie interesuje i nie mam z tego satysfakcji, ale pisanie newsów mi się podoba. Informowanie innych o ciekawych rzeczach jest bardzo fajne.
Odpowiedz
To może i ja zadam Ci pytanie: Co wolisz: Neverwinter czy Gothic i jakie części najbardziej.
Odpowiedz
Gothic. Najbardziej lubię pierwszą i drugą część wraz z dodatkiem NK. Reszta części jest moim zdaniem słaba. Z kolei NwN2 uważam za grę lepszą od NwN1. Ciekawi towarzysze itk., a jedynka była bardzo słaba (oceniam tylko singiel).
Odpowiedz
← Użytkownicy

Krzyslewy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...