GejmExowy Test Osobowości

W tym temacie możecie swobodnie dzielić się swoimi wynikami i komentować wyniki innych.

Link do testu: http://gexe.pl/test-osobowosci

Miłej zabawy!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Cytat

Morte

Bardzo wysoka inteligencja połączona z cynizmem, sarkazmem i uszczypliwością nie przysparza Ci przyjaciół. Trudno określić Twój stosunek do zasad moralnych, gdyż w związku z Twym bagażem doświadczeń jest on bardzo niejasny i trochę oderwany od życia. Jednakże ze względu na swą mądrość i wiedzę, rady, których udzielasz, są traktowane bardzo poważnie. Choć daleko Ci do idealizmu, osiąganie korzyści materialnych również nie jest Twym priorytetem. Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wypadku jest już chyba zbyt późno.


ja już nie będę piła. facebook mówi prawdę, GE też?!


;'p
Odpowiedz

Cytat

Geralt z Rivii

Istnieje w Tobie dziwna dychotomia - zabijasz przeróżne magiczne kreatury z nieludzką wprawą i bezwzględnością, lecz Twoja inteligencja (zarówno umysłowa jak i emocjonalna), jest bardzo wysoka. Choć starasz się wieść proste życie i zachowywać neutralność wobec konfliktów, nie godzisz się na łamanie zasad stanowiących podstawę Twojego "ja". Bliżej Ci do introwertyzmu niż do ekspresywności i wylewności, lecz Twoi przyjaciele bardzo Cię cenią. W testach plam atramentowych Rorschacha za każdym razem dostrzegasz potwory. To dość ciekawa przypadłość. Skutkuje ona czasem zabijaniem ludzi łamiących ogólnie przyjęte normy moralne, którzy w ten sposób uzewnętrzniają swą potworność. Uważaj na magię, depresję i nie trać humoru.


Z tym introwertyzmem to trafioneeeee... A w broniach nie było macek.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz

Cytat

Darth Malak

Twoja ambicja, pewność siebie, zdecydowanie i brak skrupułów skłaniały Cię do realizacji celów poprzez środki takie, jak zdrada, spisek, przemoc, tortury czy ludobójstwo. Nie jesteś jednak bezmyślną maszyną do zabijania. Przeciwnie, Twe cechy przywódcze, intelektualizacja pojęcia śmierci czy pozycja społeczna świadczą niezawodnie, że jesteś bardzo wysublimowaną maszyną do zabijania. Wydaje się jednak, że nosisz pewnego rodzaju maskę, mającą skryć przed światem Twą niską samoocenę, którą starasz się kompensować poprzez wiedzę i siłę. Inne osoby traktujesz instrumentalnie, używając ich tak długo, jak długo są Ci potrzebne. Całościowego obrazu osobowości dopełnia skłonność do wpadania w zimną furię i ponure usposobienie.


Ojojojoj.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Jak przystało na Admina. Brawo, szefie, jesteś super!
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
nie ma co, same przyjemniaczki w redakcji siedzą ;p
Odpowiedz

Cytat

Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.


Z tym hedonizmem to nie byłabym taka pewna... ; p
Odpowiedz
Ja też dostałem Mortego! Zawsze wiedziałem, że nie jestem stworzony do chodzenia po ziemi.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Cytat

Aribeth de Tylmarande

Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.


Hawkwood byłby wniebowzięty =]
Odpowiedz

Cytat

Bezimienny
W związku z przeżytymi traumatycznymi wydarzeniami wystąpił u Ciebie całkowity rozpad osobowości. Schizofrenia urojeniowa w połączeniu z psychozą maniakalno - depresyjną czynią Cię całkowicie nieobliczalną osobą. Pamiętasz, że Twe przekonania były bardzo ważną częścią Twego dawnego życia, lecz nie jesteś w stanie ich określić. Z ideowego fantazymu potrafisz przejść w skrajny nihilizm, od umiłowania życia do turpistyczej fascynacji śmiercią. W niektórych sytuacjach wykazujesz nieludzki wręcz spokój by w innych dać upust tłumionym żądzom. Nie wiesz kim jesteś ani kim chcesz być. Jako jednostka całkowicie nieprzystosowana środowiskowo wzbudzasz strach i nieufność. W odnalezieniu własnej tożsamości przeszkadza Ci także amnezja pourazowa, związa z wielokrotnie powtarzanym zejściem z tego świata. Spowodowana tym wszystkim niska samoocena, pogłębiana jest dodatkowo przez bardzo nieatrakcyjną aparycję, będącą zapewne w dużej mierze efektem Twych masochistycznych i autodestrukcyjnych działań.


Boże.

Dzień dobry tak w ogóle.

Odpowiedz

Cytat

Aribeth de Tylmarande
Twoje Superego jest bardzo silne. Dodatkowo wspierają je przekonania religijne. Przekłada się ono na wysokie poczucie honoru i odpowiedzialności za innych. Przyjaciół dobierasz sobie starannie, na dobre i złe. Choć mocno wierzysz w swe ideały, popędy tworzone przez Id nie są do końca tłumione. Czasem łączysz zemstę ze swym wysublimowanym poczuciem sprawiedliwości i innymi namiętnościami, jak przystało na prawdziwego sangwinika. Na szczęście swą ogromną siłę i cechy przywódcze zwykle wykorzystujesz dla dobra ogółu, a nie z potrzeby dominacji.



O damn. To ja nie mam pytań.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Cytat

Sylvanas Windrunner

Chociaż trauma związana z własną śmiercią zmodyfikowała Twe cele i priorytety, to upór, zdecydowanie i wytrwałość w dążeniu do ich realizacji nie zmieniła się w porównaniu do tej, która charakteryzowała Cię za życia. Wybitne zdolności przywódcze, wyjątkowe umiejętności oraz niezachwiany przez śmierć honor zjednują Ci martwe serca nieumarłych poddanych. Posępność, która zastąpiła charyzmę, doskonale współgra z Twą potrzebą dominacji. Nie brak Ci cierpliwości, ale kiedy tylko nadarza się okazja podejmujesz zdecydowane działania, ani trochę nie licząc się z ich moralnymi konsekwencjami. Moralność i etyka, odkąd Twym środowiskiem stały się nekropolie i podziemne miasta, przestały Cię dotyczyć i obchodzić.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
ten test jest chyba jakiś wybitnie jasnowidzący
Odpowiedz
Wybitnie, wybitnie!

A teraz wracajcie do mojego worka z narzędziami. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Śrubokręt, gwoździe, kleszcze, imadło, kowadło. Trąba, bomba i cholera. Ciemno w tym worku. Jeszcze jakiś śmierdziuch umarlak się tu pląta ;p
Odpowiedz

Cytat

Aarin Gend

Jesteś obserwatorem - cierpliwym, niezwykle opanowanym, systematycznym. Twa ciekawość przeradza się niekiedy we wścibstwo, gdy zaczynasz podsłuchiwać, podglądać czy śledzić różne osoby. Zdobywane informacje służą jednak nie Tobie, lecz innym. Potrafisz świetnie zorganizować ludzi, którzy zbierają dla Ciebie nową wiedzę oraz cieszysz się ich szacunkiem, samemu również szanując zarówno swych przyjaciół i wrogów. Tych pierwszych masz niewielu, dobierasz ich sobie bardzo starannie i są Ci niezwykle oddani. Choć Twa towarzyskość jest niepokojąco niska, wsród tych, którzy Cię znają panuje ogromne uznanie dla Twej wierności wyznawanym przez Ciebie zasadom i zaskakującej otwartości na potrzeby innych.


Teraz już wiecie, że jestem czarny
Odpowiedz

Cytat

Leliana
Twą największą siłą jest wiara, którą pokładasz w Opatrzności, swych ideałach i otaczających Cię ludziach. Tak mocna zewnątrzsterowność wywołuje jednak niepewność siebie i niezdecydowanie. Masz problem z oceną własnych możliwości rozwiązania problemów oraz zmiany na lepsze własnego charakteru. Ekstrawersja i romantyzm znajdują upust w układaniu i wykonywaniu pieśni oraz opowiadaniu baśni. Czynności te pozwalają Ci oderwać się od problemów codzienności, takich jak hordy piekielnych kreatur pustoszących świat wokół Ciebie i podobnych kłopotów, które starasz się trzymać i załatwiać na dystans.


W dużej części się zgadza Choć tam dalej już mniej
Bardzo ładny art tak przy okazji.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Cytat

Bezimienny
W związku z przeżytymi traumatycznymi wydarzeniami wystąpił u Ciebie całkowity rozpad osobowości. Schizofrenia urojeniowa w połączeniu z psychozą maniakalno - depresyjną czynią Cię całkowicie nieobliczalną osobą. Pamiętasz, że Twe przekonania były bardzo ważną częścią Twego dawnego życia, lecz nie jesteś w stanie ich określić. Z ideowego fantazymu potrafisz przejść w skrajny nihilizm, od umiłowania życia do turpistyczej fascynacji śmiercią. W niektórych sytuacjach wykazujesz nieludzki wręcz spokój by w innych dać upust tłumionym żądzom. Nie wiesz kim jesteś ani kim chcesz być. Jako jednostka całkowicie nieprzystosowana środowiskowo wzbudzasz strach i nieufność. W odnalezieniu własnej tożsamości przeszkadza Ci także amnezja pourazowa, związa z wielokrotnie powtarzanym zejściem z tego świata. Spowodowana tym wszystkim niska samoocena, pogłębiana jest dodatkowo przez bardzo nieatrakcyjną aparycję, będącą zapewne w dużej mierze efektem Twych masochistycznych i autodestrukcyjnych działań.


:O
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Bezimienny

W związku z przeżytymi traumatycznymi wydarzeniami wystąpił u Ciebie całkowity rozpad osobowości. Schizofrenia urojeniowa w połączeniu z psychozą maniakalno - depresyjną czynią Cię całkowicie nieobliczalną osobą. Pamiętasz, że Twe przekonania były bardzo ważną częścią Twego dawnego życia, lecz nie jesteś w stanie ich określić. Z ideowego fantazymu potrafisz przejść w skrajny nihilizm, od umiłowania życia do turpistyczej fascynacji śmiercią. W niektórych sytuacjach wykazujesz nieludzki wręcz spokój by w innych dać upust tłumionym żądzom. Nie wiesz kim jesteś ani kim chcesz być. Jako jednostka całkowicie nieprzystosowana środowiskowo wzbudzasz strach i nieufność. W odnalezieniu własnej tożsamości przeszkadza Ci także amnezja pourazowa, związa z wielokrotnie powtarzanym zejściem z tego świata. Spowodowana tym wszystkim niska samoocena, pogłębiana jest dodatkowo przez bardzo nieatrakcyjną aparycję, będącą zapewne w dużej mierze efektem Twych masochistycznych i autodestrukcyjnych działań.


Om nom nom nom.
Odpowiedz

Cytat

Diego

Szczerość, prostolinijność, towarzyskość, otwartość - to cechy, które dobrze opisują Twój charakter. Unikasz konfliktów, jeśli to możliwe, a gdy już Cię dosięgają, starasz się rozwiązać je przede wszystkim przy użyciu mózgu, wykorzystując inne mięśnie dopiero w ostateczności. Potrafisz zachować równowagę między powagą a żartem. Choć jesteś ostrożny i czasem nieufny, wykazujesz się prawdziwą wiernością i oddaniem wobec przyjaciół. Pomimo materialistycznego podejścia do życia, nie cechuje Cię hedonizm ani brak zasad moralnych. Zdarza Ci się podejmować drastyczne decyzje, lecz robisz to z zachowaniem obiektywizmu i zimnej krwi.


Dlaczego nie hedonizm, przecież to takie przyjemne.
Nawet się zgadza. Wiktul, jesteś wybornym psychologiem.
Odpowiedz
← Użytkownicy

GejmExowy Test Osobowości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...