[MA2] Planeta Lorek

Witam effectomaniaków. Proszę o małą pomoc, jak wylądować na planecie lorek? Mam tam polecieć po jakiegoś kolesia, a ale za ni chuchu nie mogę tam wylądować. Z góry dziękuje.
Odpowiedz
Nie mam teraz jak odpalić gry, ale może po prostu musisz za pomocą skanera odnaleźć `anomalię` na planecie i dopiero wtedy będziesz mógł wylądować?

Taki strzał na szybko.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No dokładnie, też mi się tak wydaje Anomalii szukasz podobnie jak minerałów - tyle że na "celowniku" pojawia się taka biała linia, która wyznacza kierunek miejsca, gdzie znajduję się dana anomalia. Gdy będziesz wystarczająco blisko, pojawi się biały punkcik na planecie, a wtedy wystrzeliwujesz sondę i ukazuje Ci się opis miejsca lądowania :~) No i Shepard bierze tyłek w troki i lecisz misje.
Odpowiedz
Faktycznie, trzeba dokładnie skanować do momentu aż się pojawi większy biały punkt na skanerze. Dziękuje za pomoc.
Odpowiedz
witam tem mam straszny problem z ta planeta tyle ze ogladalem filmiki na youtube wystrezlilem sam nie wiem ile sond i nic mi sie nie pokazuje a planeta wyglada jak ser...
Odpowiedz
Aaaaleś się nastrzelał... Podziwiam samozaparcie.

Tak poważnie, skanowanie w poszukiwaniu anomalii odbywa się w kilku etapach.

Najpierw, wchodząc na planetę, słyszysz "anomaly detected".
Następnie twój skaner minerałowy zaczyna wariować i co sekundę czy jakoś robi takie "PIK".
Na celowniku od skanera masz białą kreskę, która pokazuje, w którą stronę masz przesuwać celownik.
Szukasz, nie strzelając, do momentu aż znajdziesz białą kropkę. Wtedy jeden strzał załatwia sprawę i pokazuje się menu, gdzie możesz wylądować.

Mogły nastąpić jedne z rzeczy:
1. Wcześniej przypadkiem odkryłeś już tę anomalię, ale nie zwróciłeś uwagi. W takim przypadku wyjdź w ogóle z planety, podleć na nią jeszcze raz i w obok przycisku "skanuj" będzie "ląduj".
2. To jakiś dziki burak w grze. Wczytaj jakiś wcześniejszy save i gotowe.
3. Już raz lądowałeś na tej planecie. Niestety nie można odwiedzać ponownie lokacji z anomalii.
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Mass Effect

Planeta Lorek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...