Valandil

Mam tylko nadzieję, że Kiriłł nie obejrzy tego tematu, bo jeszcze skojarzy, że mam długie nogi i chodzę w szpilkach... Zazdrośnik *_*

Nie myślałam, że ktoś na świecie poza mną lubi jeść krupnik. Zawsze słyszałam, że to najgorsza zupa zaraz po jarzynowej z brukselkami xP

Wolisz przesiedzieć noc zakopany w poduszkach, robiąc sobie maraton Star Warsów czy raczej imprezować do rana po klubach?

(Litości ^_^ Star Warsy... Chyba nie pisałam w moim temacie jak bardzo je kocham)
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Jednak obejrzał temat i będziemy musieli chyba poważnie porozmawiać
Odpowiedz
No pewno, że ją spiorę :E
Odpowiedz
Jasne, że ci się dam... Inaczej: jasne, że byś się odważył... Przytul mnie z całej siły to może uda ci się mnie udusić, choć i to nie jest pewne x]



Valandil, coby nie siać oftopa:

Wolisz białą czy mleczną czekoladę?
Miałeś dużo dziewczyn?
Kolekcjonujesz coś?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
No to ja będę oryginalna i spytam kiedy masz zamiar pojawić się na Wiśle lub na śląsku ogólnie, co bym sobie mogła schronu poszukać
Odpowiedz
Imprezy lubię, byle niezbt często, dlatego wybiorę Star Warsy. Tak się składa, że planuję od jakiegoś czasu zakup "starej" trylogii.

Co do pytań:

- raczej zwykłą, najlepiej z bakaliami i orzechami,
- kilka,
- hmm... chyba tylko dobre książki i albumy na CD.
Odpowiedz
I nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Odpowiedz
Shas: Sorry, w Poznaniu teraz siedzę i nie zaglądam zbyt często na forum. Zależy, kiedy sobie ten schron znajdziesz. Zimą na pewno. Teraz chyba śnieg już się skończył?

Ati: Bo ja wiem? Trochę się uzbierało. Głównie albumy z muzyką klubową i elektroniczną oraz masa książek przygodowo-historycznych. Teraz akurat kończę "PiS-neyland" Lisa. A wracając do tego kolekcjonowania, to kiedyś kupię sobie gramofon i zacznę zbierać winyle, o!
Odpowiedz
Cóż, czasem się zdarzy, że sypnie śniegiem teraz to tylko deszcz.
Odpowiedz
Czego byś nauczył swojego syna gdybyś został ojcem ? Wiek dziecka nie ma znaczenia, Twój w zasadzie też nie
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
*Łzy w oczach* Jakie urocze pytanie.....

A właśnie, wolałbyś mieć syna, by móc wlać w niego choć odrobinę swojego charakteru czy tam wiesz, żeby wyrósł na wspaniałego mężczyznę czy raczej chciałbyś mieć córkę, której kupowałbyś pluszowe misie i lalki, a jakby trochę podrosła to biegałbyś z siekierą za chłopakami, którym się podoba? (Ja wiem, że mój tatuś to patologia w czystej postaci, ale to urocze, że wciąż się o mnie martwi... na przyszłość podpowiadam, że ojcowska nadopiekuńczość jest bardzo pożyteczna)
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Mhm... Do dzisiaj mam wykaz jakie papiery muszę przywieźć i mu pokazać -.-

A co myślisz o adopcji? Tak podpinając się
Odpowiedz
O proszę, na takie pytania jeszcze nie odpowiadałem. Może po kolei:

Courun: Na pewno szacunku do kobiet i do samego siebie. No i starałbym mu się wybić z głowy wszelkie używki. Im wcześniej, tym lepiej. A tak poza tym to obsługi kompa i jazdy na rowerze (z tym drugim jest ponoć sporo zabawy).

Vanita: Chciałbym mieć i syna, i córkę. Właśnie z tych powodów, o których wspomniałaś. Tylko zamiast siekiery użyłbym bejsbola. Mieszane potomstwo to chyba najciekawsza opcja, ale i większe wyzwanie.

Kirill: Jak najbardziej popieram adopcję, choć uważam, że należy to zrobić możliwie jak najwcześniej, bo im dziecko starsze, tym trudniej może mu być się przyzwyczaić do nowego otoczenia i osób. Tym bardziej, jeśli poza nim są w rodzinie inne dzieci. I, kurczę, kiedyś chyba nawet zaadoptuję dziecko, jeśli syn albo córka mi się nie urodzi. Bo w sumie czemu nie?
Odpowiedz

Cytat

a wiem, że mój tatuś to patologia w czystej postaci

Poznajcie mojego, to piekło jego imieniem nazwiecie
Odpowiedz
To ja przebijam moimi i jesteście bez szans. Żartuję. Na swoich nie mogę narzekać, choć czasami potrafią nieźle wkurzyć. A wiecie, co jest najlepsze? Ponoć dzieci sporo cech przejmują od rodziców... Za te naście lat będziecie pewnie takie same. Straszne, nie?
Odpowiedz
Może dziwne, ale jak dla ciebie wygląda wymarzone śniadanie? Jako całość, nie tylko jedzenie
Odpowiedz
Masz na myśli śniadanie po miłej nocy?
Odpowiedz
← Użytkownicy

Valandil - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...