Konkurs na Miss i Mistera forum - pomysły

Nie biorę udziału i jak widzę entuzjazm wielu osobom opadł. Nie ma więc sensu robić czegoś dla 3 osób.
Czyli pomysł umiera śmiercią naturalną...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia nie, 09 mar 2008 - 14:46 napisał

Nie nagłośniliście sprawy...


A w jaki sposób mieliśmy to zrobić? Temat każdy widzi, a trudno zorganizować konkurs, gdy tylko garstka się wypowiada i deklaruje chęć udziału. Przygotowałam regulamin, ale przeszedł bez echa. Tym sposobem do niczego nie doszliśmy
Trzeba było jakiegoś newsa sklecić, może byśmy zamieścili to? No trudno, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Newsa napisać mogę, ale pozostaje kwestia tego, czy nadal jest zainteresowanie
Drodzy Forumowicze !


Kto ma uszy niechaj słucha bacznie ! Ogłaszamy konkurs na Miss i Mistera forum Game Exe. Do konkursu zgłosić mogą się zarejestrowaniu użytkownicy forum przesyłając swoje zdjęcia [i tu obrany sposób].
Pamiętajcie, że startować można w jednej kategorii oraz nadesłać można tylko jedno swoje zdjęcie ! O zwycięstwie przesądzi głosowanie pozostałych użytkowników a nad całością konkursu będzie czuwać jury w składzie [i tu skład]. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału i zdobycie odznaczenia na forum !


Takie sobie chyba wyszło
Zaraz zarzucę ten temat na Dworze.

[Dodano po 7 minutach]

Zatem:

Jury: Shasfana, Ati, Ven Diego.

REGULAMIN:

1. Udział w konkursie mogą brać wyłącznie osoby będące zarejestrowanymi użytkownikami forum GE.
2. Ocenie podlega tylko jedno zdjęcie, więc w przypadku nadesłania kilku z nich ocenie podlega pierwsze z nich, zaś reszta jest odrzucana.
3. Swoje zgłoszenie można wysłać tylko raz.
4. Głosujemy w dwóch kategoriach: Miss i Mister forum, przy czym można brać udział tylko w jednej z kategorii.

Ad. Jury

1. Skład jury jest stały.
2. Jury zajmuje się ocenianiem zgłoszeń pod względem technicznym.
3. Jury może głosować i głos każdej osoby z tego grona jest liczony jak dwa zwykłe głosy.
3. W przypadku równej ilości głosów decyduje większość jury.
Jesteś od samego początku sceptycznie nastawiony do pomysłu to po co się tu wypowiadasz? Skoro tylko krytkujesz, a nie wnosisz nic nowego.
Tyla.

Może jakąś masowa wiadomość do wszystkich posłać?

Cytat

Jesteś od samego początku sceptycznie nastawiony do pomysłu to po co się tu wypowiadasz? Skoro tylko krytkujesz, a nie wnosisz nic nowego.
Tyla.


odzywam się bo mogeee

Masówka nie przejdzie. Administratorzy w ogólne jej nie stosują, dlaczego mieliby robić wyjątek i spamować tym, którzy tego nie chcą?
Konkurs ma prawo wypalić jeśli indywidualnie zainteresujecie konkretne osoby.
Ja chcę konkurs! Znaczy startować xD Śmiesznie by było z czymś takim. Za mało niepoważnych zabaw jest na forum, więc przydałby się taki konkurs.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

To zapraszam do ankiety zatem. Zamykam by nie kusiło.
← Użytkownicy
Wczytywanie...