Nowe klasyczne RPG nie uruchamiają się.

Hej. Mam problem z uruchomieniem nowych RPG w klasycznym stylu. Chodzi o Pathfinder wrath oraz Baldur's gate 3. Chyba wszystkie sposoby z Internetu wypróbowałem. Nawet zakupiłem program do szybkiego skanu i aktualizacji sterowników.
Mam AMD Radeon 6700. Obie Gry są na steamie. Po uruchomieniu zaraz pojawia się okienko o błędzie. W przypadku Pathfindera okienko pojawia się na sekundę o crashu inity i znika a gra się zamyka.
W przypadku Baldur's gate 3 wypada raport o błędzie do lariana. Początkowo nawet nie chciał się uruchomić ze steama tylko z folderu gry by pojawiło się okno larians. Po kierowaniu się poradnikami udało mi się naprawić błąd i dało się uruchomić z okna steam, ale gra nadal się nie
Ktoś ma rozwiązanie?
Odpowiedz
Pamiętam, że sam kiedyś pisałem do supportu Lariana, bo mi nie działał system zapisu. Dostałem całego długiego maila z kilkoma opcjami. Spróbuj, bo takie sprawy traktują tam poważnie. Podeślij im koniecznie specyfikację komputera, ale to już pewnie wiesz.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej AMD Radeon 6700. Możesz pobrać je ze strony oficjalnej witryny AMD. Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego. Czasem starsze wersje systemu mogą powodować problemy z nowymi grami. W przypadku gier na platformie Steam możesz sprawdzić spójność plików gry. Kliknij prawym przyciskiem myszy na grę w bibliotece Steam, wybierz "Właściwości", a następnie przejdź do zakładki "Pliki lokalne" i kliknij "Sprawdź spójność plików gry".
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Nowe klasyczne RPG nie uruchamiają się. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...