Podejście do gry

Właśnie dostałem tę grę, ponieważ kończę Pathfinder: Kingmaker, ponieważ słyszałem, że to świetna gra z dużą swobodą wyboru. Zastanawiałem się, czy ta gra karze cię za to, że nie jesteś „dobry”. Zauważyłem, że wiele gier (w tym Kingmaker) ma lepsze nagrody za bycie dobrym człowiekiem niż bycie złym/samolubnym . Na przykład odrzucenie 500 sztuk złota jako nagrody kończy się później zdobyciem unikalnego legendarnego miecza. Twoi przyjaciele również umierają, a królestwo popada w ruinę itp.

Chcę spróbować nie być dobrym facetem, ale nienawidzę też przegapić dobrych łupów. W końcu po co złoto, skoro najlepsze przedmioty i tak są łupione?
Odpowiedz
Warto pamiętać, że podejście "złego" bohatera może prowadzić do konfliktów z towarzyszami, co z kolei może wpłynąć na ich dostępność i zaufanie. Z drugiej strony, bycie "dobrym" bohaterem może otwierać dodatkowe opcje dialogowe, możliwości sojusznicze i unikalne nagrody. Jednakże, różne zakończenia i ścieżki fabularne są dostępne w zależności od podejmowanych decyzji, a więc nie ma jednoznacznej kary za bycie "złym".
Odpowiedz
← Tyranny

Podejście do gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...