Czy Baldur's Gate dobrze się zestarzał? Czy ktoś może zagrać w to po raz pierwszy i nadal dobrze się bawić?

Zastanawiam się nad kupnem BG1 i spróbowaniem. Nigdy wcześniej nie grałem w tę grę, ale wydaje się, że konsekwentnie zbiera wiele pochwał. Jednak jako weterynarz „nowoczesnych gier” z gatunku, głównie Dragon Age, czy będę mógł grać w tę grę i cieszyć się nią? Byłbym wdzięczny za wszelkie opinie, które macie. Aby dać wam przykład tego, co mam na myśli, podczas gdy naprawdę lubię Warcraft 2; Nie mogę z czystym sumieniem polecić jej weteranom współczesnych RTS-ów. Po prostu z powodu braku możliwości wyznaczenia grup i możliwości wybrania tylko 9 jednostek; staje się niegrywalny dla tych, którzy używają tej mechaniki. Ale myślę, że nie patrzę na to tylko pod względem rozgrywki, ale pod względem grafiki, fabuły, tempa itp
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Czy Baldur's Gate dobrze się zestarzał? Czy ktoś może zagrać w to po raz pierwszy i nadal dobrze się bawić? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...