Przywitania

Zgadzam się z opinią Vampa. A co będzie jak ja się na was wypnę i sobie pójdę? Będziecie żałowac....uuuu....
Odpowiedz
Zatem, drodzy samce, jak sie dziś ładnie mówi, STFU ;]

Świeżą krew...znaczy się użytkowniczkę serdecznie witamy ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
uhh witam wszystkich, może jakimś cudem ktoś mnie kojarzy z for o BG, lub z znienawidzonego przez was insimilionu^^, a jak nie to nazywam się Oress, jestem z Krakowa i hmm ciesze się że w końcu się zarejestrowałem tu po ponad roku prób
Odpowiedz
Znienawidzonego Insi? My kochamy naszych braci mniejszych, za to oni nie mogą się oprzeć by się na nas nie hultać na naszym terenie.

Co cię do nas sprowadza?
Odpowiedz
jakie wspaniałe powitanie, aż się chce pozostac tu dłużej...

Cytat

Co cię do nas sprowadza?

hehe no czy musze miec jakieś ukryte powody polityczne by się tu zarejestrowac? jestem aktywny na wielu forach i nie wiem czy to grzech czy co?, ale nie bój się nie mam złych intencji, złym demonem też nie jestem...

Cytat

My kochamy naszych braci mniejszych

widzisz, nie specjalnie łąpie się w tej całej kłótni, ale nie podoba mi się w jaki sposób teraz piszesz....jak narazie ja coi to tego powodów nie daje, raczej świadczy to jedynie o twojej niefajnej ironii którą nie wiem po kij mi tu pokazujesz...
Odpowiedz
A kto tu zaczął od ironii? Skoro nie 'łapiesz się' w tej całej kłótni to po co w ogóle o niej wspominasz?
Odpowiedz
dobrze napisze w tym temacie ostatniego posta już bo nie do pisania o innych stronach służy...

Cytat

A kto tu zaczął od ironii?

uh nie chce być w żadnym wypadku złośliwy, ale moje słowa jednak mogą być dwuznacznie rozumiane, przez jednych jako dosłowne znaczenie problemu a przez innych jak ironię, interpretuj jak chcesz.

Cytat

Skoro nie 'łapiesz się' w tej całej kłótni to po co w ogóle o niej wspominasz?

nie do końca chyba się dobrze wyraziłem, problem znam od podszewki, ale nie łapie się w CZYM dokładnie tkwi problem, o co chodzi nam i wam, dla mnie ten cały "problem" widziany z obu stron jest śmieszny, nie chcąc nikogo obrażac- orisha czy was, ot co chciałem powiedziec, nie mniej jednak powracając do właściwego tematu....
Odpowiedz
A wracając do tematu to witaj Oress w naszych skromnych progach. Liczę, że nasze życie forumowe będzie się pięknie układać i, że damy sobie spokój z 'kłótnią' której jak widać nie rozumie więcej osób.
Odpowiedz
no i git że obyło się bez kolejnych kłótni, eh wydaje mi się że kłótnia z obu stron która strona jest w googlach częściej wyszukiwana na prawdę mija się z celem, trza umiec współegzystowac^^
Witam jeszcze raz wszystkich
Odpowiedz
Witam.
Jeszcze nie zauważyłem nowego posta
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Witam i POZDRAWIAM!

WITAMY W NASZYM NAJLEPSZYM FORUM GIER!

WITAMY I WITAMY!

A OTO MOJE ULUBIONE EMOTIKONKI :















Odpowiedz
cześć ludzie dobrze was widzieć hehe
Odpowiedz
Witam wszystkich, a szczególnie Danego, aMorka i Ekhteliona

PS. nie wiem dlaczego dałem tą emotikonę.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Czym sobie zasłużyłem, że specjalnie zostalem potraktowany powitaniami?
Odpowiedz
Też jestem tego ciekaw.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Ponieważ Was lubię! Wszystkich pouczacie i pomagacie im, (aMorek też już mi 2 razy pomógł) no i nie popełniacie błędów ortograficznych ( ja też się staram, chyba to zauważyliście?)

PS. Dany, chyba interesujesz się władcą pierścieni? To tak samo jak ja!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
czesc!!
Odpowiedz
Witam aMorka i Darnoka Smitha! Cześć!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Witajcie koledzy !


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Użytkownicy

Przywitania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...