Jak się tu znalazłeś ?

Jak się znalzałeś na tej stronce/forum ?

Baner na innej stronce (podaj jakiej) (5 głosów [4%])
Reklama na innym forum (podaj jakim) (4 głosy [3.2%])
Kolega mi polecił tą stronkę (26 głosów [20.8%])
Znalazłem w googlach, tudzież w innej wyszukiwarce (66 głosów [52.8%])
Newsletter (0 głosów [0%])
Baner/link w cudzej sygnaturze (1 głos [0.8%])
Inaczej niż w podanych przykładach (23 głosy [18.4%])
szukałem jakiś informacji o.... o czym to ja szukałem? nie ważne w każdym razie wpisałem coś w google wyszukało mi tą strone weszłem na forum i mi się podobało więc zostałem...
Odpowiedz

Użytkownik zbyl2 dnia sob, 23 cze 2007 - 11:45 napisał

szukałem jakiś informacji o.... o czym to ja szukałem? nie ważne w każdym razie wpisałem coś w google wyszukało mi tą strone weszłem na forum i mi się podobało więc zostałem...

[post="70767"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Kłopoty z pamięcią w tak młodym wieku? Nie dobrze
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
tak, tak, nie jesteś pierwszą osobą która mi to mówi hehe...
Odpowiedz
Ja szukałem czegoś o Białym Rozpruwaczu i trafiłem tutaj i zostałem na stałe.
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Ja natomiast z zasobów zgromadzonych w portalu gexe.pl korzystałem już od dość dawna, zarejestrowałem się również na forum, nie wzbudziło ono jednak początkowo mego zainteresowania (Mystro, przebacz mi...), dopiero po jakimś półroczu począłem się zajmować w miarę aktywnym uczestnictwem na nim
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
Zemną było tak samo ale nie zalogowałem się i dopiero po jakimś kwartale zrobiłem to.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Brat mi powiedział o tej stronie. Wchodziłem wcześniej na tę stronę, ale to forum mnie nie zachęcało żebym się zarejestrował. Potem pomyślałem sobie: kurczę, nie jestem zapisany na żadnym forum! Więc przy następnej wizycie zarejestrowałem się i wcale tego nie żałuję! Codziennie wchodzę na to forum i piszę dużo postów, bo jest o czym!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
A ja już nie pamiętam. Zupełnie... Ani jak znalazłem stronę, ani jak znalazłem forum, ani dlaczego się zarejestrowałem...

Nie, nie mam problemów z pamięcią*. Najwyraźniej moje wspomnienia były zbyt niewygodne dla rządu USA i mi wymazali pamięć. Łobuzy jedne.

_______

* po tym jednym zdaniu widać, że z kłamaniem też.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
No więc.. Byłem sobie użytkownikiem innego serwisu i co nieco nawet na tamtejszym forum się udzielałem. Potem trafiłem na post pana Xandosa, reklamujący Faerun, grę, w której nieźle namieszał swego czasu... Postanowiłem się zarejestrować i choć z początku niezbyt mi coś takiego przypadło do gustu, jednak zostałem. Łatwo odgadnąć, że potem trafiłem też na forum gameexe. Głównie do działu Faerunu, ale i tak przynajmniej macie jednego usera więcej..
Odpowiedz
trafilem tu czystym przypadkiem, gdy poszukiwalem informacji odnosnie Planespace: Torment, a ze spodobal mi sie forumowy klimat wiec zadomowilem sie tu raczej na stale ;-)
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Odpowiedz
No jak to możliwe, że się tu nie wypowiedziałem, co? no pytam się, JAK?

Szukałem na googlach jakieś fajnej stronki, o fantastyce, grach, ogólnie takiej juniwersalnej
I znalazłem!
To cała ma historia. Pozwólcie teraz, że zejdę ze sceny niezauważony...
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Wpisałem skrypty, obługa neverwinter nights (bo grałem akurat trochę) i pierwsze co to wcisnąłem... wasze forum. A co tam myślę. Zarejestruję się i może się czegos ciekawego dowiem. Moją uwagę jednak najbardziej przykół Fall 2 i tak to już pozostało...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
Ja trafiłem tutaj poszukując dobrej solucji do Gothic 3, jednocześnie ktoś na Gothic Site, miał tą stronę w podpisie, konkretnie Łowc@, no więc tu wpadłem i jak widać nie narzekam
Jesteśmy ludem wybranym, bogactwo dla nas, władza dla Beliara,
A jego królestwo nastanie i zadrżą ci, ku którym skieruje swój gniew,
Więc zapłać złotem, bo inaczej zapłacisz krwią
Beliar nie zna litości, dla słabych nie ma zmiłowania tylko ból i śmierć,
Ale ci z was którzy obracają pieniądzem muszą płacić daninę,
Bo czymże jest złoto w obliczu nieuchronnego gniewu Beliara,
Gdy jego gniew sięgnie zenitu, będzie za późno,
Wtedy wasze modlitwy nie zostaną wysłuchane
Tylko Czarni Magowie wiemy jak ubłagać jego gniew,
Chronimy was, używamy naszej mocy by zachować was przed jego gniewem,
Bo on zgniecie swych wrogów, wynagrodzi nas, bo jesteśmy jego ludem,
My Asasyni.
Odpowiedz
Nie mogłem przejść miejsca w NWN i po prostu solucji szukałem:P tutaj była najlepsze
Odpowiedz
Znalazłem to miejsce szukając kodów do Świątyni pierwotnego zła.Raz przeszłem to se chciałem zagrać z kodami . Tak znalazłem to miejsce .
Odpowiedz
Ja trafiłem na GE szukająć generatora skryptów do NWN...

Znalazłem generator, masę innych plików, potem wspaniały Faerun, a na końcu odkryłem to forum.

No i jakoś mi się nie chce stąd ruszać.
Odpowiedz
Szukałem pomocy do Morrowind'a, ponieważ utknąłem w paru miejscach. Po wpisaniu frazy znalazłem niezły portal, a za tym forum.
Odpowiedz
Ja znalazłem to forum kiedy szukałem dodatkowych info o BG1, no i się nie zawiodłem

Odpowiedz
Znalazłem się na tym forum, dzięki Faerun Game.
Odpowiedz
← Użytkownicy

Jak się tu znalazłeś ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...