Organizatorium 10

Nikomu nie muszę chyba tłumaczyć zasad sesji ani używania tego tematu. Jeśli jednak ktoś taki by się znalazł, wszystko znajdzie tutaj http://forum.gexe.pl/...anizatorium-3/

Bawcie się Tematy chwilowo tylko dla tych, którzy grali poprzednio i nie zmieniali swych postaci. Reszta niech nadsyła swoje.

[Dodano po 4 dniach]

Wracam z pracy około 6 rano, więc odpowiedzi jutro gdy się wyśpię

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dziś godziną nocną, wczoraj byłem 40 godzinę bez snu, dziś jestem od rana w robocie, więc od 22 do 24 można wyczekiwać

[Dodano po 14 dniach]

Wybaczcie opóźnienia, pół życia zabiera mi praca, drugie pół uczelnia, a nędzne resztki tego, co pozostaje zamiast na sen zamieniam na kilka godzin grania w "Diablo 3", żeby wreszcie pocisnąć tę recenzję. Postaram się odpisywać z doskoku w miarę możliwości, korzystając jak np. teraz z chwili wolnej w pracy itp.

[Dodano po 7 dniach]

Odpowiedzi dla wszystkich jutro, teraz idę spać, co w moim wypadku o godzinie 23:30 oznacza totalnie skrajną zombifikację

[Dodano po 2 miesiącach]

Odpowiedzi dziś po powrocie z pracy, względnie bardziej nocną godziną
Odpowiedz
Jadę na parę dni (prawdopodobnie do końca weekendu) do Poznania. Nie wiem jeszcze czy będę miał internet, więc nie czekajcie na mnie.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ostatnia przerwa w transmisji spowodowana jest (i przez jakiś czas zapewne będzie) shitstormem stulecia, który rozpętał się nad moją głową. O odpowiedzi postaram się jutro.

[Dodano po 21 dniach]

(Częściowo) wracam do gexowego życia, zamierzam więc doprowadzić tę sesję do zasłużonego finału. Jeśli wciąż Was to interesuje i nie zniechęciła Was ostatecznie moja absencja, to spodziewajcie się odpowiedzi w najbliższych dniach (najdalej około weekendu, bo znów na trzy najbliższe noce rezyduję w siedlisku nałogów i rozpusty, zwanym niekiedy pracą ).

[Dodano po 12 dniach]

Byłem daleko za miastem, dziś wróciłem, dziś odpowiedzi.
Odpowiedz
You have 43 minutes sinior
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Jeszcze przed zaśnięciem dziś dam Wam odpowiedzi

[Dodano po 28 dniach]

Odpowiedzi albo dzisiaj w wolnej chwili z pracy, albo w niedzielę, bo dziś wieczór prowadzę ludziom sesję w SW, więc nie będę już wchodził po powrocie

[Dodano po 27 dniach]

Odpowiedzi jutro. Dziś jestem kolejne czterdzieści parę godzin bez snu, więc się nie zabieram. Na siłę nie lubię nawet srać, nie mówiąc o pisaniu czegoś, co w założeniu ma być fajne dla Was i dla mnie

[Dodano po 22 dniach]

Przepraszam za przestój, ale ułamki wolnego czasu do jubileuszu staram się poświęcić na jubileusz. Do wtorku powinno się unormować.
Odpowiedz
← Sesja SW 3

Organizatorium 10 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...