Organizatorium 5

Praktycznie każdy z Was grał już ze mną w SW i / lub inne rzeczy, więc nie będę się powtarzał co do "zasad" - wiadomo, nie psujemy sobie zabawy czytając cudze tematy, odpisujemy minimum raz dziennie, o nieobecnościach i pytaniach ogólnych piszemy tutaj lub na PM / gg.

Startujemy w tym tygodniu, gdy tylko dostanę ostatnią i jedyną nową postać. Czas i miejsce akcji nie zmienia się względem tego, gdzie skończyliście poprzednio.

Jeśli wszystko jasne, to zaczynamy niebawem, dam znać.
Jeśli nie - piszcie.

[Dodano po 10 dniach]

Przepraszam, że tak mało odpisów, ale zwykle mam czas odpisać w 16 tematach dopiero w tak nieludzkich godzinach, jak teraz (3 w nocy). Ale będę próbował pisać jak najczęściej

[Dodano po 16 dniach]

Przepraszam za chwilowy zastój, ale mój tryb życia zmienił się ostatnio na nocno-nocny i zdycham Mam nadzieję, ze jeśli nie jutro to w niedzielę poodpisuję wszystkim.

[Dodano po 2 dniach]

Darujcie, jeśli komuś nie odpisałem, ale i tak naraziłem życie i ostatnie siły Reszta odpisów jutro (dzisiaj) bankowo, jak wreszcie się wyśpię

[Dodano po 19 dniach]

zisiaj (sobota) raczej nie zdążę Wam odpisywać, odpowiedzi zapewne w niedzielę.
Odpowiedz
Do piątku 27.05 wyjeżdżam na terenówki. Prawdopodobnie nie będę w stanie odpisywać.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
← Sesja SW

Organizatorium 5 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...